• Чт. Тра 19th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

У Prozorro почали продавати ліцензії на видобуток нафти та газу

Гру 6, 2018

Початкова вартість одного родовища становить від 4-х до 19-ти млн грн

У системі ProZorro.Продажі 6 грудня вперше оголошено аукціони з продажу ліцензій на видобуток корисних копалин – нафти та газу. Про це повідомив перший заступник міністра економіки Максим Нефьодов у Facebook.

На перший раунд торгів виставили 10 ділянок загальною площею 1,81 тис. м2 у шести областях. Дев’ять ліцензій – наскрізні, тобто передбачають розвідку і видобуток вуглеводнів на 20 років, ще одна передбачає розвідку терміном 5 років.

Потенційну ресурсну базу десяти ділянок оцінюють у 86,26 млрд м3 газу і 16,3 млн тонн рідких вуглеводнів.

Як інформує «Інтерфакс-України», аукціон відбудеться 6 березня 2019 року. Початкова вартість ділянок становить від 4 млн грн до 19 млн грн.

Ділянки розташовані у шести областях України – Полтавській, Харківській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Луганській та Одеській.

Як повідомила прес-служба Мінекономрозвитку, обмежень щодо учасників аукціонів немає, але це має бути юридичні особи з українською реєстрацією. Щоб запобігти появі так званих сплячих ліцензій, переможець торгів буде зобов’язаний виконати мінімальний перелік робіт, в іншому разі його позбавлять ліцензії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.