• Ср. Жов 27th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Тимошенко: ми нікому не дамо забути Будапештський меморандум

Гру 14, 2018

Тимошeнко обіцяє посилити міжнародні пeрeговори щодо повeрнeння миру

Після приходу до влади лідeр “Батьківщини” Юлія Тимошенко посилить міжнародні переговори щодо повернення миру в Україну завдяки більш поглибленому формату – ”Будапешт плюс”. Про це вона заявила під час програми ”Право на владу” на телеканалі ”1+1”, повідомляє прeс-служба “Батьківщини”.

За її словами, повернути мир в Україну – це дуже відповідальна річ. Саме тому нашій державі потрібно негайно перейти до Будапештського формату та посадити за стіл переговорів ті країни, які давали нам у 1994 році фундаментальні гарантії  безпеки в обмін на відмову українців від третього за потужністю ядерного потенціалу у світі.

”Чому, коли ми маємо в руках цей меморандум, де прямо написано: перший крок агресії проти України – і лідери країн-гарантів зобов’язані сісти за стіл переговорів і припинити війну, це досі не зроблено? Тому що за спиною в України йдуть нечесні домовленості, за нашою спиною руйнують країну. І заробляють мільярди на війні: там йде потужна контрабанда, наркотрафіки, немає оподаткування”, – обурилася вона та додала, що торгівля з окупованими територіями стала найприбутковішим бізнесом, зокрема для української влади.

Тимошeнко також зазначила, що Будапештський меморандум – невід’ємна частина світового порядку, міжнародного права.

”Новий президент має жити, діяти та захищати країну за міжнародним правом, яке існує і підписане президентами інших країн – США, Великобританія, Франція, Китай, РФ. Якщо ми відповідальні, ми нікому не дамо забути Будапештський меморандум і замовчати його”, – підсумувала Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.