Тимошенко: ми нікому не дамо забути Будапештський меморандум

Тимошeнко обіцяє посилити міжнародні пeрeговори щодо повeрнeння миру

Після приходу до влади лідeр “Батьківщини” Юлія Тимошенко посилить міжнародні переговори щодо повернення миру в Україну завдяки більш поглибленому формату – ”Будапешт плюс”. Про це вона заявила під час програми ”Право на владу” на телеканалі ”1+1”, повідомляє прeс-служба “Батьківщини”.

За її словами, повернути мир в Україну – це дуже відповідальна річ. Саме тому нашій державі потрібно негайно перейти до Будапештського формату та посадити за стіл переговорів ті країни, які давали нам у 1994 році фундаментальні гарантії  безпеки в обмін на відмову українців від третього за потужністю ядерного потенціалу у світі.

”Чому, коли ми маємо в руках цей меморандум, де прямо написано: перший крок агресії проти України – і лідери країн-гарантів зобов’язані сісти за стіл переговорів і припинити війну, це досі не зроблено? Тому що за спиною в України йдуть нечесні домовленості, за нашою спиною руйнують країну. І заробляють мільярди на війні: там йде потужна контрабанда, наркотрафіки, немає оподаткування”, – обурилася вона та додала, що торгівля з окупованими територіями стала найприбутковішим бізнесом, зокрема для української влади.

Тимошeнко також зазначила, що Будапештський меморандум – невід’ємна частина світового порядку, міжнародного права.

”Новий президент має жити, діяти та захищати країну за міжнародним правом, яке існує і підписане президентами інших країн – США, Великобританія, Франція, Китай, РФ. Якщо ми відповідальні, ми нікому не дамо забути Будапештський меморандум і замовчати його”, – підсумувала Юлія Тимошенко.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *