• Нд. Лип 25th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Держпраці

  • Домівка
  • Чи має право роботодавець визначати банківську установу для перерахування зарплати працівнику?

Чи має право роботодавець визначати банківську установу для перерахування зарплати працівнику?

На думку Держпраці, ні. Банківську установу для перерахування заробітної плати визначає працівник, а не роботодавець Держпраці нагадує, що відповідно до ч. 5 ст. 24 Закону «Про оплату праці» за особистою письмовою…