НАСІРОВ ДАВ ПЕРШИЙ КОМЕНТАР ПІСЛЯ ПОНОВЛЕННЯ НА ПОСАДІ ОЧІЛЬНИКА ДФС

Поновлений на посаді голови Державної фіскальної служби Роман Насіров збирається повернутися до виконання своїх обов’язків.

Про це він заявив у коментарі BBC News Україна.

“Я повертаюся до своїх обов’язків і буду виконувати обов’язки голови ДФС”, – сказав Насіров. 

Тим часом представник Кабміну в парламенті Вадим Денисенко на своїй сторінці у Facebook заявив, що в уряді поки що не отримали офіційного судового рішення щодо відновленню Насірова на посаді голови ДФС.

“Водночас уряд ухвалив абсолютно законне рішення про звільнення Насірова і, звичайно, буде подавати апеляцію на рішення про його відновлення на посаді”, – заявив він.

Нагадаємо, 11 грудня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним звільнення Романа Насірова з посади голови ДФС і поновив його, призначивши виплатити компенсацію за час вимушеного прогулу у розмірі 183 342 гривні 84 копійки.

Як повідомлялося раніше, 31 січня Кабмін вирішив звільнити очільника Державної фіскальної служби. Раніше міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що вніс до Кабміну відповідне подання.

САП звинувачує Насірова у зловживанні службовим становищем, що призвело до збитків у сумі понад 2 млрд грн. Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенка, в рамках “газової справи”, безпідставно надавав низці підприємств можливість податкових зобов’язань на виплат.

Відстороненого від посади главу ДФС випустили на волю під заставу в розмірі 100 млн грн. Гроші за нього внесла його дружина Катерина Клімбовська. Відповідаючи на запитання, звідки гроші, Насіров обмовився, що, мовляв, краще б він сидів у слідчому ізоляторі й доводив свою провину.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *