На Одеській митниці знайшли контрабанду на $150 млн

Фото ілюстративне

На Одеській митниці знайшли декілька сотень контрабандних контейнерів з тканинами на $150 млн.

Про це заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко на брифінгу, повідомляє Укрінформ.

“Контейнери на приблизно 150 млн $ було знайдено необлікованими, без жодних документів. Вони зберігалися у 300-315 складах 7 Кілометру (ринок – ред.) Одеської області. Йдеться про 100 тисяч тонн тканин, які не мають жодних документів про проходження митної процедури”, – сказав Луценко.

Він припустив, що це товар, який належить не тільки затриманому співробітниками Державної фіскальної служби України співробітника Одеської митниці Дениса Амінева, якого пов’язують із контрабандою, а й інших структур. ”Це не тільки товар фірми пана Амінева, але ймовірно й інших контрабандистських структур. Усі ці товари зараз опечатані, і кожен день відбувається ретельна перевірка документів. У разі, якщо їх не буде надано, звичайно, ці товари будуть конфісковані в дохід держави”, – сказав Генпрокурор.

Водночас він вважає, що відповідальність за те, що така кількість товару проходить через  Одеську митницю без жодного документального оформлення, має нести керівництво митниці.  “Має наступити адміністративна відповідальність аж до зняття з посади, яку обіймає, того, хто організовує роботу Одеської митниці”, – сказав Луценко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *