ДОБРОДОМОВ ПОЯСНИВ, ЧОМУ В УКРАЇНІ ОФОРМИЛИ ТАК МАЛО АВТО НА ЄВРОНОМЕРАХ

Народний депутат, голова політичної партії “Народний контроль” Дмитро Добродомов в ефірі телеканалу NEWSONE пояснив українцям, як саме працівники митниць проводять корупційні схеми в розмитненні автомобілів на іноземній реєстрації.

“Останнім часом мені почали масово надходити скарги від людей, які хочуть розмитнити авто на єврономерах. Ми пам’ятаємо, скільки шуму було навколо цього питання, потім Рада прийняла закони і дала можливість пільгового розмитнення автомобілів. І ось зараз на митниці жваво відзвітували, що розмитнили цілу 1000 машин, при цьому з двох мільйонів”, – сказав нардеп.

Добродомов уточнив, що спочатку не повірив скарги українців, але потім з’ясував, як саме митники провертають корупційну схему.

“Спочатку я аналізував і думав, що люди самі не хочуть розмитнювати, хоча є і такі, але потім виявилося, що водії все-таки хочуть оформляти свої авто, але шпаринку для митників залишили у вигляді персональної оцінки транспортного засобу. Тому водії не можуть прийти з ними до згоди, бо його оцінюють набагато дорожче цього стану. І за те, щоб оцінити дешевше потрібно давати хабар співробітникам митниці”, – пояснив він.

Нардеп уточнив, який саме аргумент переконав його в правдивості скарг українців, зазначив, що “це гарний приклад корупції в Україні”.

“І я б, може, не повірив в кілька таких повідомлень, ну як це на митників наговорювати, якби в різних повідомленнях з різних куточків країни не фігурувала одна і та ж сума в 250 євро. І більш того, за кожен день простою автомобіля на митній майданчику потрібно платити по 250 гривень на день, і людина думає: “я вже заплачу ті 250 євро”. Це гарний приклад корупції в Україні”, – підсумував він.

Голос Одеси

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *