• Вт. Жов 26th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Деяким «євробляхерам» відмовили в розмитненні авто

Гру 1, 2018

Любителі “янгтаймерів” (автомобілів у віці близько 30 років), що тріумфували у зв’язку прийняттям нових правил розмитнення, будуть засмучені. В Україні не можна розмитнити автомобіль, що не відповідає нормам Євро-2.

Насправді, обмеження по “Євро-…”все-таки залишилися в силі. Відповідна норма прописана в Законі № 2739-IV “ПРО деякі питання ввезення на митну територію України та проведення першої державної реєстрації транспортних засобів” .

Стаття 2 цього закону містить наступний текст: “Митне оформлення з метою вільного обігу та першу реєстрацію в Україні ввезених транспортних засобів нових і таких, що були в користуванні, або виготовлених в Україні здійснюють за умови їх відповідності екологічним нормам не нижче рівня “ЄВРО-2”.

Фактично це означає, що автомобілі старше 1995 року випуску розмитнювати в Україні заборонено.

Ця норма навряд чи засмутить більшість “евробляхерів”, так як їх машини, в переважній більшості випадків, випущені після 1995 року. А ось любителі “справжніх, аналогових автомобілів, виготовлених в кінці 80-х і початку 90-х, виявляються обмежені в правах.

Якщо людина хоче їздити на цьому, чесному Porsche 911 1983 року випуску з двигуном повітряного охолодження, і готовий заплатити за цей привілей будь-які гроші – не вийде. Українське законодавство не дозволяють імпортувати таку техніку.

Крім того, ця норма істотно ускладнює життя колекціонерам. Імпорт автомобілів, що представляють історичну цінність, теж залишається перекритим.

2 коментар до “Деяким «євробляхерам» відмовили в розмитненні авто”
  1. Что??? Ау! Какое евро 2?? С прошлого года Евро-5! А с этого года должно было Евро-6 быть, но пока отклонили.
    Все авто ниже Евро-5 уже нельзя растамаживать! Только почему-то все про это якобы забыли.

  2. Машина 1998 року т4 бус пасажир не видають сертифікат, оскільки по він коду машина вантажна, переобладнані в Польщі на пасажирські, кажуть не підлягає євро 2. Порадьте що робити в такій ситуації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.