Шмигаль не звертався до Уманського стосовно викривальних матеріалів, щодо зловживань в митних та податкових органах

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив екс міністр фінансів, а нині радник голови офісу президента Ігор Уманський.

“Сьогодні Голова Уряду зробив декілька дивних особистих зауважень по так званому кейсу «митниця/податкова», який так чи інакше вже пов’язаний з моїм призвіщем. Чесно кажучи, не зовсім розумію, навіщо взагалі так поверхнево судити про настільки складну тему. Але, між тим… По суті зазначу наступне. Пан Шмигаль не звертався до мене ні безпосередньо, ні через третіх осіб щодо надання підтверджуючих матеріалів”, – зазначив Уманський.

Крім того, колишній міністр пояснив, що:

 1. Матеріали я особисто в руки передавав пану Шмигалю. Як і перше подання на звільнення С. Верланова та М. Нефьодова 19 березня. Більше того…
 2. Пан Шмигаль обговорював ці матеріали з окремими депутатами. І мені про це відомо від самих депутатів.
 3. Мною ця проблематика та пропозиції щодо зазначених звільнень озвучувалася неодноразово у тому числі на нарадах за участю Президента. І мені Президентом надавалися доручення, з ким з керівників правоохоронних органів і в який спосіб опрацьовувати ці матеріали. Паном Шмигалем у присутності Президента надавалися підтвердження, що відповідні подання на звільнення мною зроблені та знаходяться у нього. І тому є багато свідків.
 4. Кримінальна справа вже порушена Державним бюро розслідувань. Ознайомитися з матеріалами справи буде можливість тим особам, які будуть долучені слідчими до процесуальних дій.
 5. Єдине, хто дійсно до мене звернувся з проханням надати відповідні матеріали, був один з керівників НАБУ. На той момент я ще не надавав підписки про нерозголошення, тому копії матеріалів передав також і до НАБУ.
 6. Повторне подання на звільнення С. Верланова та М. Нефьодова я зробив 28 березня. Скріншоти цих документів (з датами та номерами) давно опубліковано різними інформ ресурсами. Але з огляду на моє звільнення вони втратили юридичну силу. Тепер відповідні подання може зробити (або не зробити) діючий Міністр фінансів.

Також з його слів, більш розгорнуто цю тему буде обговорено вже в рамках Спеціальної групи, створенної при керівникові Офісу президента.

Нагадаємо, очільник Уряду Денис Шмигаль сьогодні заявив, що документи на звільнення голів Податкової і Митниці паном Уманським подавались. Але офіційно в Кабінет міністрів не надходили

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *