• Чт. Вер 23rd, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Митні надходження до держбюджету Поліської митниці у 2020 році перевищили 12,3 мільярдів гривень

Січ 6, 2021

Поліська митниця під керівництвом Сергія Панчука перевищила очікувані надходження до державного бюджету України у 2020 році. Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація на своєму офіційному вебсайті.

Поліська митниця Держмитслужби у грудні 2020 року виконала завдання Уряду по наповненню державної скарбниці на 141%, до бюджету спрямовано 1,5 млрд грн., додатково надійшло 437 млн грн.

В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 644 млн грн, або на 75%.

Загалом у 2020 році учасники зовнішньоекономічної діяльності, які здійснюють операції в зоні діяльності Поліської митниці спрямували до державного бюджету 12,3 млрд грн. митних платежів. План надходжень виконано на 104%, додатково бюджет отримав 483 млн грн.

Митне оформлення та пропуск товарів необхідних для економіки країни та життєдіяльності наших громадян здійснюється безперебійно та оперативно», – повідомляє начальник Поліської митниці Держмитслужби Сергій Панчук.

Сергій Панчук, – керівник Поліської митниці Держмитслужби

Основними товарами, за рахунок митного оформлення яких збільшились надходження митних платежів до бюджету у 2020 році, в порівнянні з 2019 роком: автомобілі легкові та вантажні, надходження зросли на 2 831 млн грн, обладнання та механізми – 1 226 млн грн, мясопродукція – 506 млн грн, міндобрива – 225 млн грн, чорні метали – 143 млн грн, кузови – 85 млн грн, текстильні матеріали та вироби – 55 млн грн тощо.

Начальник Поліської митниці Сергій Панчук подякував сумлінному бізнесу, зусиллями якого, в такий нелегкий для країни час наповнюється бюджет та колективу Поліської митниці за успішну роботу.

Джерело: Рівненська ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.