• Нд. Чер 20th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

70% завезених в Україну вітамінів – контрабанда. Це не підробка, але товар ввезено без митного контролю та сплати податків

Вер 27, 2019

Поки в Україну легше і швидше везти товари в обхід митниці – країна втрачатиме збори, а “білі імпортери” – час, нерви і гроші, зазначив ексдепутат Київради, бізнесмен Олексій Давиденко

Фото: Алексей Давиденко / Facebook

Свіже. Вирішили відкрити новий напрям у наших магазинах – продаж вітамінів і мінералів найкращих українських та світових виробників.

На сьогодні. Те, що завозять у країну, – це на 70% контрабанда. Не підробка, але товар, ввезений без митного контролю та сплати податків. Баночки з вітамінами багато місця не займають, коштують дорого, і тому торгаші, користуючись дірками й корупцією, возять їх або “бусиками” із Європи в обхід митниці, або в баулах авіа. Відповідно, економлять на миті та ПДВ.

У таких умовах возити “по-білому” може тільки ідіот. У тебе одразу на старті ціна вже на 20–30% вища. Але ми чесні – тому ті самі ідіоти. Знайшли найбільшого німецького виробника вітамінів, уклали контракт і привезли на українську митницю першу партію.

Вантаж став. Усі документи є: інвойси, контракти, пакувальні, Free Sale, ISO, внутрішні лабораторні дослідження, Євро-1, сертифікати від виробника.

Але український митниці товар Made in Germany здається підозрілим:

  • а дайте нам ветеринарний сертифікат?
  • а дайте нам ще висновок на желатини?
  • а дайте нам папірець ще ось на це?
  • а ось на те?

Зв’язуємося із заводом. “Ми ж вам дали всі наші документи. Ми не розуміємо, що ви хочете. Ми експортуємо по всьому світу – який ще ветеринарний сертифікат на вітаміни?”

Вантаж два тижні простояв на митниці. Те, що в нормальному світі триває кілька годин, тут стає апокаліпсисом. Час утратили. Гроші втратили. Німців за…бали.

А потім вони дивуються, що люди возять у країну контрабанду і що збори падають.

Так ви ж, суко, за…бете будь-кого, навіть найчеснішого. Припиніть жахати й мучити “білий” імпорт тижнями на митниці й одразу все стане з голови на ноги! А поки що легше і швидше везти нелегально – країна втрачатиме збори, а “білі імпортери” – час, нерви та гроші.

Джерело: Алексей Давиденко / Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.