• Ср. Чер 1st, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Уманський: Нефьодов і Верланов точно не дурні

Тра 11, 2020

Колишні керівники Державної податкової та митної служб України Сергій Верланов і Максим Нефьодов не відповідали рівню своїх посад. Про це в інтерв’ю засновнику видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону розповів колишній міністр фінансів Ігор Уманський.

Відповідаючи на запитання журналіста, чи корупціонери обидва колишні чиновники, Уманський сказав, що доведених фактів корупції у нього немає, це може сказати тільки суд.

Водночас колишній міністр заявив про існування схем, які працюють сьогодні з використанням митних та податкових органів, і можливі вони тільки за сприяння або помірної бездіяльності співробітників цих служб.

“Вони [Верланов і Нефьодов] доволі довго на посаді, і якщо вони не розуміють, що там відбувається, вони не відповідають своїй посаді. Якщо вони розуміють, але це відбувається, тоді відповіді мають давати вже інші органи”, – підкреслив Уманський.

На запитання Гордона, чи дурні Нефьодов і Верланов, ексміністр сказав: “Точно ні. Ні один, ні другий”.

Уманський був міністром менше ніж місяць – із 4-го до 30 березня 2020 року. Верховна Рада відправила його у відставку 249 голосами. Уманський до цього двічі працював у Мінфіні: у 2008–2010 роках – першим заступником міністра, а у 2009–2010 роках був в.о. міністра. Уманський розповідав, що не спрацювався із прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.

Уманський наполягав на відставці начальника Державної податкової служби Сергія Верланова і керівника Держмитної служби Максима Нефьодова (їх таки звільнили 24 квітня). Він, зокрема, стверджував, що ДПС за Верланова влаштовувала “корупційні скрутки із ПДВ”, що призводило до щомісячних втрат держбюджету на суму до 5 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.