• Сб. Жов 8th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Італійські митники виявили 1 176 кг кокаїну на суму 250 мільйонів євро

Лис 18, 2019

У понеділок 11 листопада 2019 року італійські карабінери та італійський фінансовий корпус (Guardia di Finanza) у взаємодії з італійською митницею, Європолом та Frontex вилучили 1 176 кг кокаїну на суму 250 мільйонів євро в порту Джоя-Тауро на південному заході Італії. Відповідно до товаросупровідних документів, контейнер, у якому було сховано наркотики, призначався для Німеччини.

Вилучений кокаїн був схований у 144 упаковках у ізотермічному контейнері з бананами. Наркотики були виявлені після того, як митні органи та Guardia di Finanza провели всебічний аналіз ризику для декількох суден та контейнерів, що прибувають у порт Джоя Тауро. Потім справа була передана в місцевий підрозділ прокуратури по протидії мафії.

Це затримання підтверджує, що порт Джоя Тауро є одним з головних центрів транзиту кокаїну, який перевозиться до Західної Європи. Аналогічний висновок міститься у даних інших нещодавніх італійських розслідуваннях у відношенні злочинного угруповання “Ндрангета”, що бере участь у транскордонній торгівлі кокаїном.

Тільки за останні 12 місяців Guardia di Finanza та митна адміністрація Італії вилучили понад 2,5 тонни кокаїну, що проходить через цей порт.

Europol та Frontex надали технічну та оперативну допомогу. Раннє розгортання експертного підрозділу Європолу на місці події сприяло оперативному обміну інформацією з іншими зацікавленими країнами-членами ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.