• Пн. Жов 10th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Ігор Смешко: 12 цитат

Січ 31, 2019

Деякі з цитат, від кандидата в Президенти України Ігоря Смешка, які неодмінно варті на увагу.

1.Ми внесли величезний вклад в міжнародну систему безпеки, коли відмовилися від ядерної зброї. Так чому сьогодні міжнародне співтовариство не може нам хоча б допомогти контролювати україно-російський кордон?”.

2.”Нерозкриті злочини породжують нові злочини, а непокарані злочинці множать нових злочинців”.

3.Україна – це не Росія, це абсолютно інший народ, це народ вільних воїнів і вільних землеробів з давньою історією. Авторитарну форму правління на кшталт Росії тут побудувати просто неможливо, і будь-які спроби створити контрольований авторитарний режим в Києві не буде мати успіху”.

4. “Путін зайде настільки далеко, наскільки ми йому дозволимо.

5.У першій статті Конституції України сказано, що у нас демократія, але ми зовсім не будуємо демократичну систему, в якій нарешті будуть розмежовані повноваження аполітичних професіоналів, – яким заборонено бути в партіях, і політиків, – які тільки на час приходять до влади. Треба законодавчо заборонити знищувати професійний апарат всередині демократичних інститутів влади “.

6.“Нескореним духом ми довели, що меч буде завжди програвати силі духу”.

7.Основні вороги України: зовнішній – Росія, і внутрішній – високий рівень корупції. Крім того, некомпетентне державне управління, а також відсутність професіоналізму в правоохоронних органах і органах забезпечення державної безпеки”.

8.“Як професіонал я знаю – перемога можлива шляхом зміцнення економіки, підвищення рівня життя українців та нарощування бойових спроможностей Збройних Сил разом з упевненим просуванням до євроатлантичної спільноти”.

9.На сьогодні влада має усі ознаки кланово-олігархічної автократії, яка нищить економіку, виштовхує людей за кордон, а тих хто залишається, перетворює на жебраків“.

10.Щоб стати успішною країною потрібно будувати демократію. Але, ми в Україні також – до цього ще і не приступали. Усі, хто критикував «попередню владу» за роки незалежності, щоб самому до неї дістатися, ніколи навіть і не планували цього робити. Їх цілком влаштовувала існуюча політична система і модель економіки, які засновані на кланово – феодальному авторитаризмі”.

11.Наша країна – друга по території в Європі, з величезним потенціалом. Це не Польща, не Болгарія і не балтійські республіки – це величезний, якщо хочете, слон, який, увійшовши в існуючі європейські системи, може повністю перекроїти баланс всередині них”.

12.“Ми часто нарікаємо, що наша судова система не витримує критики, так ось, у багатьох країнах Заходу є цікава норма закону: перед тим як надіти суддівську мантію, кандидат на цю посаду дає підписку, що дозволяє правоохоронній системі періодично займатися перлюстрацією його листів і прослуховуванням. Він свідомо обмежує свої цивільні права, тому що, виконуючи функції держави і впливаючи на долі людей, повинен і сам стати підзвітним державі і суспільству”.

Автор: Ігор Смешко

З відкритих джерел


13 коментар до “Ігор Смешко: 12 цитат”
 1. Цитати чудові, але “Игор” Смешко, то ні російською ні українською, замініть на Ігор – так буде вірно.

 2. Ігоре Петровичу. Маю стійке переконання, що в даний час лише Ви зможете спасти Україну. Інакше може наступити для нашої держави на довгий час – незворотній процес. Виношуються згубні плани для захвату території, знищення народу через подальший підрив економіки, ідеологічні впливи, різні способи психологічного, фізичного і морального рабства.
  Зупиніть,будь ласка, і поверніть все в сторону прогресу!

 3. Мені набридло пережовування на всіх каналах одних і тих же рейтингових, а других вроді би і не існує,тому вважаю що і вам пора світитися . Я раніше ратував за Гриценка але після одного інтервью з Гордоном зробив висновок, що з таким аналізом і намірам як виправляти сітуацію ,ваша кандидатуар найбільше відповідає потребам країни і людей. І дуже роздражае що активне бидло віддає перевагу своїм же майбутнім гнобителям а можливо і ворогам.Тільки дебіл або негідник може оцінить президентство Рошена, діяльність Юлі і здатність ставленика Коломойського займати перші три місця в рейтінгах.

  1. Спасибо. Одобряю также ратую за Гриценка только потому, что Смешко не имеет рекламы.
   Можливо буду виглядати наївним, але пропонув вести переговори про об’єднання: Смешко, Гриценко, Садовий можливо ще … за тиждень рейтінг у першій трійці.

 4. На мою думку Ігор Смешко найбільш достойний кандидат бути головнокомандувачем. У нього є все: достойна освіта, світлий розум, навчений приймати зважені обгрунтовані рішення, має величезний керівний досвід. Він, як і всі військові, не “заточений” на особисте збагачення за рахунок пограбування країни. Його кусантських років вчили не грабувати країну, а її захищати! А те, що не “розкручений” – то ми для чого? Будемо “розкручувати” в соціальних мережах, у спілкуванні з друзями, співробітниками, студентами,знайомими. Розумні люди проплаченим телевіщунам вже давно не вірять. А рейтинги що публікують то прихований вплив на свідомість тупих людей через стадне почуття.

 5. Игорь Петрович, как всегда четкие и выверенные фразы. И очень доходчива мысль в каждой из них Респект!.

 6. Чекайте статтю у друкованих ЗМІ “Незручний генерал Смешко”. Щойно фонд кандидата наповниться- підуть угоди з редакціями на її розміщення. Активізуйте наповнення Фонду.

 7. Пусть люди идут к друзьям, знакомым, в любое общество и рассказывают об этом умном, порядочном, грамотном человеке и убеждают проголосовать за него. Практически это новое лицо в политике и многообещающее л и ц о.

  1. це група самовідданих громадян,Шановний Ігор Петрович,дуже актуальні і потрібні України Ваші ідеї державного будівництва,але їх треба матеріалізувати,і хто це здатний зробити? ПропонуЮ доповнити ще дві ідеї: 1.Політична партія це група самовідданих чесних громадян,ідеологічно і політично ,здатних до організаційної діяльності,які добровільно взяли зобовязання дбати про щасливе і заможне життя кожного громадянина України.В Україні є дві або декілька політичних партій.2.Без національної ідеології немає успіної державотворчої політики,а без системної її пропаганди немає успішного державного управління.Ігор Петрович,надаю Вам право примінити ці ідеї у Вашій Діяльності.З великою повагою Академік Микола Гордієнко,Отаман Київської Академії ідей та ідеалів 27.04.2019 -11.31

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.