• Пн. Жов 10th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Ігор Смешко повідомив, в якій таємній міжнародній організації має членство

Січ 20, 2019

У зв’язку із чисельними запитаннями: «… Усе ж таки, в якій такій таємній організації має членство Ігор Петрович, і чи не буде вона керувати країною, якщо він стане президентом?», відповідаю.

Про це кандидат в Президенти України, генерал-полковник Ігор Смешко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Він пише, що з 2005 року, після звільнення із дійсної військової служби, є учасником багатьох міжнародних експертних організацій. Більшість із яких є непублічними і користуються правилами Королівського інституту міжнародних відносин Великої Британії(«Royal Institute of International Affairs»), чи: «Chatham House».

«Chatham House» є автором правила анонімності, яке має назву «правило Chatham House». Згідно з цим правилом, учасники зустрічі можуть інформувати у повному обсязі уряди своїх країн про зустріч. Але, публічно обговорювати – лише зміст питань зустрічі, без посилання на учасників, і без ідентифікації належністі конкретних висловлювань. Мета – забезпечення щирих та чесних обговорень спірних чи непопулярних питань спікерами.

Для прикладу, одна із них таких експертних організацій, в засіданях
якої приймаю участь останнім часом від України – ЕАSLG (Euro-Atlantic Security Leadership Group) – Євроатлантична Группа Експертів із Питань Безпеки Високого Рівня.

Її співголови являються: міністр оборони Великобританії (2006–2008) Дес Браун, голова Мюнхенської конференції з міжнародної безпеки Вольфганг Ішингер, міністр закордонних справ РФ (1998–2004) Ігор Іванов і колишній багаторічний Голова Сенатського Комітету Конгресу США Сем Нанн.

2 коментар до “Ігор Смешко повідомив, в якій таємній міжнародній організації має членство”
  1. Майбутній Президент України в “Образі”: – Сили(32) – Честі(18) – Гідності(19) – є Істинний(69)!

  2. Більш потенційно-достойної і потужної постаті, яка змогла б вивести нашу державу з глибокої політичної, соціально-економічної та військової кризи в Україні на даний час не існує. Якщо ми хочемо жити в нормальній і цивілізованій державі, побороти бідність, хамство і корупцію, побороти агресію путінізму – благаю всіх небайжих до долі держави підтримати на виборах Смешко Ігора Петровича!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.