• Нд. Чер 20th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Чубаров: Партія “Сила і Честь”, на відміну від інших, не є проектом олігархічних сил

Лип 3, 2019

Рефат ЧУБАРОВ, третій номер виборчого списку партії Ігоря Смешка “Сила і Честь”, голова Меджлісу кримськотатарського народу. Звернення до громадян України:

“Як ви знаєте, я маю честь балотуватися у народні депутати України за списком політичної партії “Сила і Честь”, яку очолює відомий державний діяч і політик Ігор Смешко.

Багато з вас вже встигли ознайомитися як із виборчим списком партії, так і з нашими кандидатами по одномандатних округах. Ми зробили все, щоб наша команда високопрофесійних кандидатів змогла з першого дня роботи новообраної Верховної Ради України зайнятися законотворчою діяльністю, не втрачаючи час на адаптацію. Кожен з наших кандидатів – профі у своїй галузі.

Ті, хто стежить за політичними процесами в країні відзначили, що політична партія “Сила і Честь”, на відміну від багатьох інших, не є проєктом олігархічних сил. Звідси і відсутність ресурсів, щоб заливати всю країну білбордами, розкидувати по під’їздах тонни буклетів, заповнювати поштові скриньки мільйонними тиражами газет-одноденок, викуповувати на мільйони гривень рекламний час на центральних каналах.

У нас немає таких можливостей, але це не є вселенською трагедією, оскільки, відповідно, у нас немає і залежності від тих, хто міг і хотів би спонсорувати нас на своїх умовах. Ми хочемо бути залежними тільки від вас, шановні співгромадяни. Це для нас буде почесною залежністю, оскільки ваші голоси, віддані на підтримку політичної партії “Сила і Честь”, ваші побажання і ваша довіра будуть зобов’язувати нас служити лише народу України.

Шкода, що дуже важно встигнути всюди, бо виборча кампанія вкрай швидкоплинна. Але в нас є бажання відшкодувати нестачу часу на спілкування зі співгромадянами на місцях через спілкування в соціальних мережах. Я, як і мої колеги по політичній партії “Сила і Честь”, буду виїжджати в регіони, в тому числі планую бути в Запоріжжі, Дніпрі, Кропивницькому, Черкасах та інших містах. Але шановним співгромадянам, з якими не встигну зустрітися особисто, пропоную залишати мені питання безпосередньо на моїй сторінці у Faсebook, де я щовечора о 22:00 буду відповідати на запитання через такий імпровізований відеоблог. Отже, наша перша зустріч, теми якої будуть визначені вашими запитаннями відбудеться вже 3 липня о 22:00 на сторінці, за посиланням.

Вдачі всім нам і знайте: все буде добре, бо ви, шановні співгромадяни, і є Силою і Честю нашої держави”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.