• Сб. Сер 6th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Хто кому Цабак! Керівник Галицької митниці розширює корупційні зв’язки. Немає коштів заплатити за посаду? Звільнення!

Лип 6, 2020

Корупційні схеми Володимира Цабака, стали вже «притчею во язицех», яку не обговорює лише німий, та не бачить лише сліпий.

Цабак почав налагоджувати зв’язки з кланами екс митників схемщиків Полуситком та Бокало

Після звільнення свого «даху» з посади Голови Держмитслужби виконуючий обов’язків керівника Галицької митниці Володимир Цабак почав налагоджувати зв’язки з кланами екс митників схемщиків Полуситком Володимиром та Бокало Іваном, які через своїх ставлеників на митниці досі є тіньовими кураторами «контрабандних» схем на Львівщині.

Польський бізнесмен розповів про “подвиги” митника Полуситка 25-річної давності

Після того, як за ініціативою Володимира Цабака відбулось гучне звільнення 213 Львівських митників, як стверджував екс голова Держмитслужби Макс Нефьодов, – «було звільнено більше ніж 200 одіозних корупціонерів», керівник новоствореної Галицької митниці Держмитслужби розпочав ряд перемовин з відомими серед бізнес спільноти львівщини колишніми митниками, для прийняття на роботу особливо одіозних, які будуть йому допомагати покращувати свій, та своїх кураторів матеріальний стан.

“Князь Галицький”: Як родина митника Цабака “обросла” машинами і нерухомістю

Перемовини відбулися цілком успішно, за їх результатами на митний пост «Рава-Руська» зайшли ключові люди з “клану Полуситка” через яких їде “контрабас”, це: Коцур Володимир, Леськів Василь, Небожа Павло, Новосад Ірина, Байдалка Орест та інші.

Тобто, в.о. начальника Галицької митниці Володимир Цабак, який з таким піаром звільнив масовку, зараз прийняв на роботу ключових людей тіньового клану, які далі будуть по “темним” та “сірим” схемам впускати техніку і бренди, та випускати контрабасом бурштин, кольорові метали та контрафактні цигарки.

Керівництво Львівської митниці звільнить 213 митників (Документ)

Для того, аби на повну потужність та швидко запустити “контрабас” на Раві, такса за куб з 480$ впала до 420$!

Крім того, в якості “важкої артилерії”, позавчора на митний пост “Рава-Руська” вийшла на роботу начальником зміни, а не звільнена як особливо одіозна, “славнозвісна” господиня автомобілів преміум-класу, зокрема і Rolls-Royce Wraith, а також фігурант кримінального провадження за фактом декларування недостовірних відомостей Олеся Заброварна, яка також є людиною Полуситка.

Митний пост «Рава-Руська»

Інсайдери нашого видання повідомляють, що на сьогодні щільно “працюють” по дві зміни на “Краковці” та “Шегинях”, а “робота” митного поста “Рава-Руська” також вже запущена, дозвіл на “контрабас” надано. Для того, аби на повну потужність та швидко запустити “контрабас” на “Раві”, такса за куб з 480$ впала до 420$!

Сума хабаря за призначення коливалася від 5 до 50 тисяч доларів США, в залежності від рівня посади…

Щодо реально звільнених осіб, то за наявною інформацією, в основній своїй масі були звільнені, тобто не переведені з Львівської митниці ДФС, до нової структури Галицької митниці ДМС, це масовка, тобто люди, які ні на що не впливали, особливо ні в чому задіяні не були, та посадовці, які відмовилися платити Цабаку за посади. Сума озвученого хабаря за призначення коливалася від 5 до 50 тисяч доларів США, в залежності від рівня посади, та стратегічної важливості підрозділу митниці.

За один день на Львівщині звільнено 89 митників, профспілка просить відреагувати на протиправні дії (Документ)

По клану екс митника Бокала Івана, такі посадовці як Рифяк Роман, Ошуст Орест, Коломієць Михайло, Наконечний Олег мали бути першими в числі одіозних, і мали бути звільнені. Але ж ні, вони всі прийняті Цабаком на роботу, для налагодження корупційних схем вже на іншому митному пості, на “Краковці”.

Митний пост «Краковець»

Чому виконувач обов’язків керівника Галицької митниці Володимир Цабак вже більше ніж півроку очолює дану установу якщо навіть не є фаховим митником, а є фаховим схемщиком махінатором, це питання риторичне.

Може ця схема кумівства дасть часткову відповідь на це питання:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.