• Сб. Жов 8th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

У Франції закриті пляжі після виявлення великої кількості кокаїну

Лис 19, 2019

Пляжі у Франції, закриті після виявлення великої кількості «безхазяйного» кокаїну, приваблюють «мисливців за скарбами». Про це пише видання INDEPENDENT.

Слідчі поки що не мають достовірної версії щодо походження наркотику, який є надзвичайно небезпечним і має ступінь очищення у 83 %.

Пляжі на південному заході Франції були закриті, оскільки хвилі продовжують виносити на берег таємничі пакети з кокаїном, у той час як органи влади губляться у здогадках, звідки взялися ці наркотики.

З середини жовтня, на узбережжі Атлантики до берега загалом прибило понад 1000 кг кокаїну. Пакети з наркотиком виявляють на сотнях миль узбережжя, від Камарет-сюр-Мер на західній околиці Бретані до Біарріца на півдні.

За словами Філіппа Аструка, прокурора Ренні, митники також знаходять пакунки в морі.

“Ці знахідки походять із однієї партії вантажу “, – сказав Astruc у коментарі для AFP. Ми очікуємо, що виявлення кокаїну будуть тривати ще деякий час.»

«Кожен прилив приносить нову партію знахідок. Вони як і раніше досить значні: близько 100 кілограмів щодня знаходять по всьому узбережжю ».

Кокаїн надзвичайно чистий – 83%, кажуть посадовці, і тому коштує мільйони євро на чорному ринку. “Це дуже чистий продукт, який не слід вживати в такому вигляді, оскільки існує дуже високий ризик передозування”, – сказав Аструк.
“Ми боїмося, що люди намагатимуться знайти ці пакунки та споживати їх – що неймовірно небезпечно – і що правопорушники теж захочуть добряче заробити на знахідці”.

Людей, які знайшли пакунки, просять не торкатися їх, а одразу повідомити органи місцевої влади.

Поки що більше десятка пляжів на південному заході закриті, поліція зупиняє пішоходів для обшуків, а також перевіряє машини поруч.

У понеділок 17-річний юнак був затриманий із п’ятьма кілограмами кокаїну у Лаканау, закритому пляжі для серфінгу поблизу Бордо.

Французькі слідчі співпрацюють з європейськими органами влади, а також з Агентством з боротьби з наркотиками США, щоб визначити, звідки взялися пакунки.

Аструк припустив, що наркотики, можливо, походять з Південної Америки, їх викинули в море з корабля, що потрапив у шторм.

У минулому, пакети кокаїну з подібним маркуванням також були знайдені на пляжах у Флориді після урагану Доріан у вересні, повідомляє французька газета Sud-Ouest .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.