• Пт. Тра 20th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

У Мінфіні розповіли, кого хочуть бачити на чолі Податкової та Митної служб

Бер 25, 2019

Ключове завдання, яке Мінфін ставить перед новими керівниками фіскальних відомств – залучити до роботи нових співробітників

До кінця квітня Податкова і Митна служби отримають нових керівників, розповіло НВ високопоставлене джерело в Мінфіні.

Кандидати можуть подати документи до 5 квітня, а вже 8-9 квітня пройде тест на знання англійської мови. “Це повинно відсікти людей, які будуть подаватися на посаду, маючи за спиною лише досвід роботи на митному пості”, – говорить джерело в міністерстві.

16 квітня пройде тестування кандидатів на знання податкового та митного законодавства, а також на вміння застосовувати управлінський досвід.

Базовий оклад для керівників Податкової та Митної служб складе 24 тис. грн до оподаткування. “Звичайно, 24 тис. грн не врятують батька російської демократії, – розповідає джерело в Мінфіні. – Сюди йдуть працювати, так би мовити, за ідею”. З надбавками зарплата може скласти 60-70 тис. грн на місяць, додав співрозмовник НВ.

“Сподіваюся, нам вдасться працевлаштувати в якості керівника Податкової та Митної служб когось рівня Максима Нефьодова (першого заступника міністра економіки, – ред.) або Катерини Рожкової (першого заступника голови НБУ, – ред.), – говорить співрозмовник. – Тут мало просто бути фінансистом або банкіром, потрібно добре знати тонкощі бюрократичної системи”.

У Мінфіні сподіваються, що на конкурс будуть подаватися люди, у яких є своя команда, яка зможе приєднатися до роботи у фіскальних відомствах. “Ми будемо раді, якщо подасться людина рівня партнера великого консалтингу або юридичної фірми, яка приведе з собою своїх людей-професіоналів”, – говорить джерело у Мінфіні.

Кандидати на посаду глави Податкової та Митної служб повинні будуть представити план реформування відомств. “Ми не можемо найняти просто візіонера, – пояснює високопоставлений співрозмовник в Мінфіні. – Потрібна людина, яка знає нюанси законодавства”.

Ключове завдання, яке Мінфін ставить перед новими керівникам фіскальних відомств – залучити до роботи нових працівників, зокрема через активну роботу з найму студентів економічних спеціальностей.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів 20 березня 2019 року оголосив конкурси на посади голів майбутніх Державної податкової і Митної служб.

НВ Бізнес

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.