• Пн. Жов 10th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

У Вінниці чоловік намагався схитрувати під час розмитнення авто на єврономерах

Січ 3, 2019

Спробу занизити реальну вартість транспортного засобу зробив днями вінничанин. Він подав для митного оформлення транспортного засобу марки VOLKSWAGEN 2014 року випуску до Вінницької митниці ДФС електронну митну декларацію. Згідно товарно-супровідних документів, ЕМД та інвойсу, які декларант надав митникам, вартість авто 6900 євро. Утім під час проведення митного контролю товару та зважаючи на інформацію митних органів Німеччини, отриману від Департаменту організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ДФС України, фахівці Вінницької митниці визначили, що реальна вартість цього транспортного засобу складає 16 706 євро.

Виявилось, що вінничанин намагався приховати реальну вартість транспортного засобу, подавши до органу доходів і зборів документ, що містить неправдиві відомості про відправника товару та неправдиві відомості, необхідні для визначення митної вартості товару.

За вказаним фактом митницею складено протокол про порушення митних правил за ознаками порушення, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Товар – безпосередній предмет правопорушення вартістю 528 тис. грн. тимчасово вилучено. Наразі триває провадження.

Додамо, що ч.1 ст.483 Митного кодексу України за таке порушення передбачено санкцією у вигляді накладення штрафу у розмірі 100 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.