• Сб. Чер 19th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Українську митницю треба реформувати за типом патрульної поліції – Денис Пудрик

Лип 9, 2020

Українська митниця вимагає оновлення, і реформувати її треба, як патрульну поліцію – набравши молодь і забезпечивши їх усім необхідним. Таку заяву зробив новопризначений заступник начальника Одеської митниці Денис Пудрик, повідомляє УНН.

“Реформа самої митниці – окрема велика тема. Вона потребує оновлення. Так, тут беруть хабарі, так, контрабандисти контролюють деяких митників. Це все правда і її не приховаєш”, – заявив Пудрик.

При цьому він переконаний, що реформувати митницю потрібно так само, як свого часу реформували патрульну поліцію.

“Моя думка, що реформа повинна йти комплексно. Якщо коротко, то митницю потрібно реформувати за типом патрульної поліції. Взяти весь молодняк, наприклад, два останніх курси Університету ДФС, дати їм гідну зарплату, забезпечення, друк у руки і на канал. Повірте, через рік ви митницю не впізнаєте”, – висловив свою думку заступник начальника Одеської митниці.

Водночас Пудрик вважає, що на керівних посадах повинні стояти досвідчені люди, які будуть контролювати і вчити “молодняк”.

“Але ви спробуйте дати їм завдання збирати хабарі. Упевнений, вони відмовляться. Але при цьому зарплата у них повинна бути не 5-7 тисяч, а 25-30. Для початку. Вони повинні відчувати захист структури і системи, а не ходити в лахмітті і збирати “копитні” у бізнесу по 100 гривень за декларацію, щоб відправити дитину в літній табір”, – сказав Пудрик, додавши, що йому “соромно за систему і прикро за людей”.

Один коментар до “Українську митницю треба реформувати за типом патрульної поліції – Денис Пудрик”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.