• Сб. Чер 19th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Три тонни незадекларованих меблів виявили львівські митники

Лют 9, 2019

Працівники Львівської митниці ДФС виявили майже три тонни незадекларованих меблів, – прес-служба ДФС Львівщини.

Так, у пункту пропуску «Краковець-Корчова» Львівська обл. у напрямку «в’їзд в Україну» заїхав вантажний транспортний засіб з напівпричепом під керуванням громадянина України з товаром: «Меблі дерев’яні типу спальні..» та «виставковий стенд конструкція будівельна збірна..».

Як підставу для переміщення зазначеного товару, водій  подав товаросупровідні документи, згідно з якими цей товар переміщувався з Німеччини на адресу одного з  ТОВ у Закарпатську обл. Його вага  7994 кг.,  а заявлена вартість 13613,  87 Євро.

Під час митного контролю, за результатом динамічного зважування транспортного засобу було встановлено розбіжності вагових показників. Відтак автомобіль скерували в місце поглибленого догляду транспортних засобів та товарів. Там, у вантажному відсіку, окрім заявленого в товаросупровідних документах товару було виявлено дерев’яні меблі  для столових та житлових кімнат. Їх загальна вага разом із упаковкою становить 2700 кг.

 Зі слів водія, відповідальні особи  за завантаження вантажу  в Німеччині запевнили його, що товар відповідав товаросуповідним документам. З метою повної та всебічної перевірки цієї ситуації було скеровано запит до компанії відправника товару. У відповіді її керівник визнав факт порушення митного законодавства України.

Таким чином, керівник компанії вчинив переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю через подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення документів, що містять неправдиві відомості щодо ваги, кількості та вартості товару.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Товар вилучено, його вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.