• Пн. Сер 8th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Того, хто пояснить українцям, як позбутися корупції, змішають з брудом

Лют 10, 2019

Корупцію в нашій країні можна перемогти буквально за кілька років – при цьому не потрібні ніякі НАБУ і САП, ніякі антикорупціонери та інші споживачі західної допомоги. Навіть в’язниці й ті й не потрібні.

Для того, щоб позбутися корупції і популізму водночас, не потрібно винаходити велосипед. Потрібно просто імплементувати в Україні британське законодавство про боротьбу проти “брудних” грошей – тільки застосувати його не проти іноземців, а проти власних громадян.

Це законодавство дозволяє блокувати кошти, походження яких викликає сумніви. І дає можливість підозрюваному протягом декількох місяців довести законність заробітку цих коштів. Якщо не довів – кошти конфіскуються. Але все відбувається в рамках цивільного, а не кримінального процесу, який можна розтягнути на роки. Тебе ніхто не карає, просто гроші йдуть до бюджету – не на “погану квартиру”, а на хорошу армію або на пенсію бабусі. А ти і далі можеш керувати митницею або боротися з корупцією, заробляти на нову конфіскацію.

Але я розумію, що ніхто до мене не прислухається. Адже і корупція, і боротьба з корупцією в нашій країні – гігантська індустрія, справжні сіамські близнюки, чиє існування забезпечує благоденство найбільш успішних людей України – корупціонерів, антикорупціонерів і популістів.

Будь-кого, хто пояснить українцям, як насправді позбутися корупції, вони змішають з брудом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.