• Чт. Тра 19th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Сьогодні професійне свято усіх митників планети (International Customs Day) – 26 січня

Січ 26, 2019

Щороку 26 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день митника (International Customs Day) – професійне свято всіх працівників митних служб планети, інформує Bloginside.

У листопаді 1952 року вступила в силу Конвенція про утворення Ради митного співробітництва. 26 січня 1953 року у Брюсселі відбулася перша сесія Ради митного співробітництва, в 1994 році отримала свою нинішню назву – Всесвітня митна організація (World Customs Organization), ВТАО. На ній були представлені головами своїх митних служб 17 країн Європи.

Через 30 років, у 1983 році, саме цей день був обраний в якості щорічного свята Міжнародного дня митника. Ідеї митного співтовариства отримали великий відгук.

Достатньо швидко із скромної організації, що об’єднувала обмежену кількість європейських держав, Рада митної співпраці перетворилася на авторитетну організацію міжнародного масштабу. В даний час Всесвітня митна організація об’єднує 182 держави-члена, які керують більше 98% всієї міжнародної торгівлі. Три чверті з них є країнами, що розвиваються.

Міжнародний день митника є приводом не тільки для прояву міжнародної солідарності митних служб всього світу, підбиття підсумків роботи за рік та складання планів на майбутнє, але й для залучення уваги громадськості до значущості ролі митниці в економічному і соціальному розвитку суспільства.

Сьогодні своє професійне свято відзначають понад 800 тис. чоловік – така загальна чисельність митників у всьому світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.