• Нд. Жов 9th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Сьогодні провела свій з’їзд партія «Сила і честь» (Відео)

Тра 31, 2019

У політсилі екс кандидата в президенти України Ігоря Смешка «Сила і честь» провели з’їзд та оголосили про перше призначення.

Гордон і Смешко про призначення Гордона главою штабу партії “Сила і Честь”

Ігор СМЕШКО: Дорогі друзі! Мені дуже приємно вам повідомити, що 31 травня політична партія “Сила і Честь” офіційно вступила у передвиборчу кампанію. Ми маємо перше призначення. Керівником виборчого штабу призначено відомого журналіста, громадського діяча Дмитра Ілліча Гордона. Я дуже йому вдячний за те, що він погодився очолити наш штаб. Ми нова політична сила, яка впевнено іде, щоб стати парламентською фракцією. Це буде перша партія у Верховній Раді, що заснована на ідеології демократії і консерватизму.

Ви знаєте, що за нами немає жодного олігарха. У нас немає великих коштів. У нас немає впливових ЗМІ. Успішна президентська кампанія перед цим відбулася в тому числі завдяки тому, що Дмитро Ілліч погодився і став гарним комунікатором з нашими виборцями.

Дорогі виборці, звертаюсь до вас. З вашою допомогою ми обов’язково переможемо, не маю жодних сумнівів. У нас немає іншого виходу, аніж перемога. Я вірю в майбутнє України! До речі, Дмитро Ілліч ще раз підтверджує, що немає жодних амбіцій до будь-якої політичної кар’єри у парламенті наступного скликання. Він не балотується і після завершення передвиборчої кампанії повертається до своєї журналістської діяльності. Думаю, його досвід буде дуже корисним для нашої партії. Ще раз, дорогі виборці: ми обов’язково переможемо!


Дмитро ГОРДОН: Шановний Ігорю Петровичу, вдячний вам за довіру! Я беззаперечно вам вірю. Вірю у людей, яких ви поведете до Верховної Ради. Хочу, щоб саме навколо вас і навколо вашої партії “Сила і Честь” формувалася нова демократична коаліція в українському парламенті. Я зроблю для цього все. Дякую

5 коментар до “Сьогодні провела свій з’їзд партія «Сила і честь» (Відео)”
  1. Вітаю з цим рішенням і бажаю нам перемоги разом! Підтримую програму партії і вірю, що ми переможемо. З ВІРОЮ в перемогу!

  2. Верю и очень хочу надеяться,что всё таки с приходом в Раду партии “Сила і Честь” восторжествует правда,Закон и надёжная защита для украинцев.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.