• Нд. Сер 7th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Суд 13 червня розгляне апеляцію Кабміну на призупинення конкурсу з вибору голови Держмитслужби України

Тра 31, 2019

Київський апеляційний адмін суд 13 червня розгляне апеляційну скаргу Кабінету міністрів на рішення про призупинення конкурсу з вибору керівника Державної митної служби України (ДМСУ).

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

«Конкурс на керівника Державної митної служби заблокований вже 43 дні… Клопотання уряду про розблокування конкурсу було відхилено судом першої інстанції 25 квітня. Кабінет міністрів подав дві апеляції та їх розгляду Київським апеляційним адміністративним судом доведеться чекати до 13 червня”, – сказано в повідомленні.

У повідомленні наголошується, що український бізнес чекає від влади повного перезавантаження фіскальних органів та реформування податкової та митної систем.

«Треба чітко усвідомлювати: кожен день затягування реформи – це подарунок тим, хто зловживає на митниці. Закликаємо чесний бізнес і широку громадськість вимагати прискорення розгляду справи по суті і розблокування реформи», – додали в Мінфіні.

Довідка. У грудні 2018 року Кабінет міністрів прийняв рішення реорганізувати Державну фіскальну службу України шляхом поділу її на державні податкову і митну служби. Згідно з Меморандумом щодо нової програми співпраці України з Міжнародним валютним фондом, процес реорганізації ДФС планувалося завершити до кінця квітня поточного року.

За підсумками конкурсного відбору голови податкової служби Кабмін 8 травня призначив її керівником Сергія Верланова, який раніше обіймав посаду заступника міністра фінансів України.

Конкурс на посаду голови митної служби з 17 квітня заблокований рішенням Окружного адмін суду Києва за позовом народного депутата з фракції “Блок Петра Порошенко” Андрія Антонищака.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.