• Нд. Чер 20th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Смешко: У нас зараз брак фахівців, а ми знущаємося з них. Ми вважаємо, що візьмемо з вулиці “козака Голоту” і він одразу зможе займатися законотворчістю

Лип 5, 2019

Опоненти України не зацікавлені в тому, щоб у країні з’явилася політична сила професіоналів, заявив у інтерв’ю засновнику видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону колишній начальник Головного управління розвідки Міноборони, ексголова СБУ, лідер партії “Сила і честь” і кандидат у народні депутати Ігор Смешко.

Смешко: Ви дійсно вважаєте, що за місяць можна створити партію?
Смешко: Ви дійсно вважаєте, що за місяць можна створити партію? Фото: Сергій Крилатов / Gordonua.com

В українській політиці зараз нестача професіоналів, а тому їх потрібно зібрати разом і вмовляти, щоб вони прийшли в усі гілки влади й “відновили керованість корабля”. Таку думку висловив колишній начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, ексголова СБУ, лідер партії “Сила і честь”, кандидат у народні депутати Ігор Смешко в авторській програмі “У гостях у Дмитра Гордона” .

“У нас зараз брак фахівців, а ми знущаємося з них. Ми вважаємо, вибачте, що візьмемо з вулиці “козака Голоту” і він одразу зможе займатися законотворчістю, контролювати виконавчу гілку влади. Ось зараз дуже популярна партія Зе [“Слуга народу”]. Ви дійсно вважаєте, що за місяць можна створити партію? А яка ідеологія в цієї партії? Я знаю, що в цій політичній силі є кілька людей, які приходили до нас, просили за будь-яку ціну включити в партійний список, а коли з’ясували, які пропозиції вони дають із фінансування і хто за цим стоїть… Це або організована злочинність, або олігархи… “Молоді обличчя”… Вони зараз у прохідній частині списку партії [президента України Володимира] Зеленського”, – зазначив Смешко.

За його словами, опоненти України не зацікавлені в тому, щоб у країні з’явилася політична сила професіоналів.

“Наші опоненти не зацікавлені в тому, щоб з’явилася політична сила професіоналів, які чудово розуміють, що потрібно робити в оборонній промисловості, у правоохоронній діяльності, у спеціальних службах, у міжнародних відносинах; які прийдуть і не будуть вчитися, із популістськими гаслами, мовляв, “нові обличчя”, “ми зараз прийдемо й усе зробимо”, – додав Смешко.

Дострокові парламентські вибори в Україні призначено на 21 липня. Смешко йде на вибори з партією “Сила і честь”.

За даними соцдослідження, яке провів американський Національний інститут демократії, до партії “Сила і честь” позитивно ставляться 22%.

Один коментар до “Смешко: У нас зараз брак фахівців, а ми знущаємося з них. Ми вважаємо, що візьмемо з вулиці “козака Голоту” і він одразу зможе займатися законотворчістю”
  1. Дійсно – так! Але…
    Перефарбованих активних блюдолизів всіх попередніх провладних рухів, партій, “громадських активістів” і діячів, так званих “професійних радників і політологів”, “містечкових захисників громад”,які ночали масово “присмоктуються” до “Сили і честь”, добряче фільтруйте! і женіть, благаю Вас, як можна далі від себе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.