• Нд. Чер 20th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Смешко розповів, чим його програма відрізняється від програм Зеленського, Порошенка та інших

Лют 16, 2019

Для того, щоб виконувати повноваження Верховного головнокомандувача потрібно прекрасно знати військову систему держави, вважає кандидат у Президенти України Ігор Смешко.

14 лютого у програмі “ДокаZ” на телеканалі ZIK кандидат у Президенти України, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник Ігор Смешко розповів, чим його передвиборча програма відрізняється від програм Юлії Тимошенко, Володимира Зеленського, Петра Порошенка та інших кандидатів у Президенти:

– Для того, щоб виконувати повноваження Верховного головнокомандувача потрібно прекрасно знати військову систему нашої держави. Потрібно 24 години на добу бути готовим приймати рішення, які ніхто окрім тебе ніхто прийняти не зможе. Верховний головнокомандувач може бути тільки один. І тільки він несе персональну відповідальність.

Лідер країни, яка б’є рекорди по корупції, повинен знати, як відновити правоохоронну систему. Привести туди позапартійні професійні кадри для того, щоб відновити верховенство права… В Україні на сьогоднішній день, Міністерство внутрішніх справ краще фінансується, ніж Збройні сили, які ведуть бойові дії.

По-третє, потрібно негайно вирішити яку індустріальну економічну модель розвитку повинна мати Україна. Країна повинна зупинити перехід в категорію “третього світу”, повністю відкривши свої ринки. Потрібно створити робочі місця, створити соціально-економічну базу для демократії – середній клас. 50% населення країни має становити середній клас. Без цього ми не збудуємо правову державу. Середній клас – це не тільки малий і середній бізнес, це військовослужбовці, лікарі, вчителі, виховательки, які отримують високі зарплати. Це також пенсіонери, ветерани, чорнобильці, які вже заплатили життям і здоров’ям за велич держави. Молоді потрібно просто дати можливість чесно працювати. Я б хотів, щоб мою програму вважали гімном середньому класу.

3 коментар до “Смешко розповів, чим його програма відрізняється від програм Зеленського, Порошенка та інших”
 1. ОСЬ ЩО ПОТРІБНО УКРАЇНІ ДЛЯ ШВИДКОГО РОЗВИТКУ

  Я пропоную практично використовувати нові види альтернативних джерел енергії: «гравітацію» іншими словами – змінений стан простору і «внутрішнє магнітне поле речовини» (не плутати з постійними магнітами), на цих видах енергії, наприклад, може працювати безпаливний “Електрогенератор-двигун Плавюка”, виробляючи в промислових масштабах і потужностях індукційний електричний струм, обходячи стороною природним шляхом “правило Ленца”. І тому ротор не гальмуватиметься магнітним полем статора, адже відомо, що левова частка зовнішньої роботи використовується на подолання саме цього “гальма Ленца”! Прибравши це гальмування, ми відмовимося від органічного палива – вугілля, газу, нафти, і ядерного палива, як, відповідно, нам не потрібні будуть і фінанси на їх закупівлю. Більш того, “Електрогенератор-двигун Плавюка” не створює техногенних загроз людству, він може використовуватися роками без втручання з боку людини.
  “Електрогенератор-двигун Плавюка” має замкнутий цикл роботи і функціонує в рамках “Закону збереження і перетворення енергії в природі”. І жодного відношення не має до тих “працюючих пристроїв” – «вічних двигунів», які нібито “створюють” ККД більше одиниці, і так широко висвітлені “розумниками” в Інтернеті.
  Щоб здійснити цей проект потрібен інвестор, конструкторському бюро треба розробити технічне завдання, а заводу електрогенераторів виготовити діючий зразок. Для цього у мене, як винахідника-науковця, є повне науково-технічне обгрунтування з експериментальною базою – фізичними експериментами, які підтверджують на 100% роботоздатність установки.
  У світі подібних розробок немає!

  З повагою, винахідник-науковець Микола Гнатович ПЛАВЮК!

  Моя адреса: вул. Орлика, д.3, кв.1, м. Вижниця, Чернівецька область, Україна, 59200
  Мій e-mail: niplasl2@gmail.com
  Моб. тел. +38 0973153142

 2. мне нравится все грамотные!!! АЛЕ це говорять чи починають говорити, коли ми беремо за горло…!!! а для честі, а для гідності….. ))))

 3. Черновой винахідник вічного двигуна? Але чому він ліпиться до Ігора Смішка? Це провокація, чи спроба його дискредитації?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.