• Нд. Жов 9th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Смешко: Розвідка прекрасно бачить, хто які офшори і оборудки має

Лют 17, 2019

Українські політики не зацікавлені в тому, щоб в українській розвідці працювали справжні професіонали, вважає кандидат у Президенти України Ігор Смешко.

15 лютого в ефірі “Громадського радіо” кандидат у Президенти України, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник Ігор Смешко розповів про важливість діяльності української розвідки:

— Розвідка має велике значення, особливо важливе значення має розвідувальна спільнота, тому що один канал інформації завжди може бути заангажований. В США 17 розвідок, у нас три. Двічі я очолював комітет з питань розвідки. Рятували Україну від дуже великих скандалів і убезпечували від серйозних зовнішніх загроз, але вся річ у тому, що у нас є олігархічно-кланова авторитарна система держави. Ті політичні сили, які приходять до влади, не збиралися будувати демократію, вони навіть не знають закони її побудови.

Вони вибудовували цю вертикаль, яка б забезпечила їхні бізнесові, політичні інтереси, і хотіли цементувати цю владу з пролонгацією на наступних виборах. Позапартійні професіонали для них становлять величезну загрозу, тому що розвідка прекрасно бачить, хто має які офшори, хто які оборудки робить за кордоном, які зв’язки.

Я 10 років боровся за прийняття закону про розвідну діяльність. Особливий “двобій” був з керівником СБУ тих часів паном Деркачем. Згідно з цим законом, якщо професійна людина очолює комітет з питань розвідки, то досить скоро, дізнавшись про будь-які оборудки за кордоном нашого політичного керівництва, вона має передати це в прокуратуру. Проблема в тому, що наше політичне керівництво не дуже зацікавлене в професіоналах на цій ділянці.

21 коментар до “Смешко: Розвідка прекрасно бачить, хто які офшори і оборудки має”
 1. Такого кандидата в президенти як Ігор Смешко діюча влада не дуже хоче допускати до телеефірів, то наша з вами робота поширювати про нього іформацію серед свого оточення і не тільки.

  1. Чернівці це місто звідки родом багато хто з політиків і всі знають один одного як в селі. Хто чим займається. Місто Довели до смітника, всі мовчать, мої звернення від 102 , міськради , жкг, прокуратури, соцпраці ігнорують – зато возить ” мама” по приказу ( невідомих) в психушку , мною написана заява в поліцію слідчій- а їй по…р , вона виконує те що їй прикажуть. Як дальше жити???

 2. Для того,чтобы во главе нашего государства стояли действительно честные,порядочные,мудрые и любящие свой народ люди,нужно досконально усовершенствовать избирательный кодекс и все законы,которые относятся к выборам президента и в парламент.Например,ЦВК не должна допускать к таким выборам лиц,когда- либо привлекавшимся к судебной ответственности,независимо снята с него судимость или нет.Также не должны становиться кандидатами те,кто находится под следствием,те,кто имеет долги перед государством по налогам,те у кого находятся денежные средства в офшорах и не уплачены за них в нашей стране налоги,те у кого имеется большая задолженность за коммунальные платежи и имеется долги по алиментам.Цвк обязательно должна иметь информацию о законном приобретении имущества будущего кандидата и законность имеющегося документа об образовании.Ещё много чего можно предусмотреть в предвыборных законах,чтобы нашей державой руководили только достойные этого люди.И я абсолютно убеждён,что такие люди у нас в стране есть,и их нужно находить и их поддерживать.

 3. Президентом должен быть человек с профессиональным и жизненным опытом. Таким критериям отвечает кандидат в президенты Игорь Смешко! Я его уже давно наблюдаю. Он ничем себя не скомпрометировал, за него не будет стыдно! Надо дать ему шанс!

 4. Технологія ФСБ розповідати про самі жахливі злочини нинішнього гаранта на всіх його каналах.Або на”опозиційних” каналах Рабіновіча і Медведчука звідкі до речі Смешко не вилазить.Виникає просте запитання:а деж ти був раніше?Шняга розрахованна на тупих і довірливих людей якраз на тих про якіх говорять у новинах,що вони віддають міліон гривень циганкам за зняття порчі…

 5. А що заважало генералу працювати в цьому напрямку коли він очолював спецслужбу???? Кого вивів на чисту воду ? Кого посадив з олігархів на кічу? В нас останні 27 років спец служби обслуговують злодіїв при кориті. І це на жаль факт.

  1. Читайте його біографію і не будете задавати “дивних” питань. По-перше, спецслужба себе не піарить і про свою роботу не звітує публічно. А по-друге, вона структура військова і “на кічу” нікого не садить, а тільки інформує про результати своєї роботи керівництво держави. А вже від нього, керівництва держави, залежить, сяде хтось “на кічу” чи ні.

 6. Дорогие украинцы! Мы должны с вами поддержать сейчас честных и порядочных людей.Президент уже определен’ а премьер — Игорь Смешко.Молодость и опыт с уверенностью могут победить тот кошмар’ в который нас завели все предыдущие “гаранты”.

 7. Знают, и не только разведка, ну и что? Они сами освободили себя от ответственности за незаконное обогащение. Кроме того, наша доблестная прокуратура формулирует обвинения так, что любой суд камня на камне не оставляет от обвинений. В общем, если украл кошелек – тюрьма, а если обокрал весь народ – уважаемый человек! И конца этому пока не видно.

 8. Я так розумію, що й проти Зеленського розвідка теж дещо має. Подивимось, як далі будуть розгортатись події, чим фактично закінчиться інавгурація, і коли і чим закінчиться президентство Зеленського. Не виключаю, що й третім майданом.

 9. Українська розвідка вже давно нічого не бачить. Не бачила вона нічого і в той період, коли Смешко був начальником ГУР, а потім став головою СБУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.