• Сб. Чер 19th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Смешко про “чорний піар” проти себе та партії “Сила і Честь”

Лип 19, 2019

Фрагмент інтерв’ю YouTube-блогера Василя Климчука з лідером партії “Сила і Честь” Ігорем Смешком.

Ігор СМЕШКО: “Чуток [навколо виборчого списку партії “Сила і Честь”] дуже багато було. Ніякого Косюка, ніяких олігархів взагалі немає. Дуже багато називали прізвищ у партійному списку, яких немає і ніколи не було у списку.

“Чорний піар” пішов на нашу партію, як лавина. Навіть Інститут масової інформації зробив дослідження, яке виявило, що я особисто і наша партія “Сила і Честь” на третьому місці по кількості “чорного піару” проти нас.

Чутки проти нас навмисно розповсюджувалися, тому що, безумовно, нашу партію дуже бояться. Бояться олігархи, бояться старі партії, які перефарбувалися. Подивиться на наш виборчий список, у нас кандидатів у народні депутати по списках 76 чоловік. Із них: 10 генералів, це 7,6%; 12 полковників, 9,12%; 18 жінок, це майже 14%; 12 учасників бойових дій, це біля 10%; 16 мають вчену ступінь, 13%; вищу освіту мають 99%, а середній вік – 52 роки.

Мажоритарка: 78 кандидатів, середній вік 46 років, 7 учасників бойових дій (це майже 10%), 15 старших офіцерів (це майже 20%), з вищою освітою 97%, 18 жінок (24%), 10 мають науковий ступінь (12%)”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.