• Чт. Вер 16th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Смешко про медичну марихуану

Лип 9, 2019

Фрагмент інтерв’ю-бесіди відомого лікаря Євгена Комаровського з лідером партії “Сила і Честь” Ігорем Смешком про найбільш болючі та важливі проблеми України, її суспільства і громадян.

Медичне застосування марихуани — це величезний пласт допомоги онкохворим людям, яким, на жаль, сучасна наука і медицина нічим вже допомогти не може. Про це заявив лідер партії «Сила і Честь» Ігор Смешко в інтерв’ю лікарю Євгену Комаровському.

«Тут потрібно розмежувати дві речі: медичне використання наркотичних препаратів і жорстока боротьба з тим, що отруює молоде покоління. Але це вже відношення має бути чисто поліції, спеціальних служб — вони цим повинні займатися. Що стосується медичної частини, ви мали рацію», — сказав Ігор Смешко, зазначивши, що почав досліджувати цю проблему після того, як Євген Комаровський звернув увагу на застосування медичної марихуани.

«Це ще раз підтверджує істину, що в будь-якому питанні потрібно звертатися до фахівців. І людина, яка говорить, що він все знає і на будь-яке питання може дати відповіді, — це людина, взагалі-то, обмежена і не мудра, і потрібно з побоюванням до неї ставитися», — наголосив політик.

Ігор Смешко підкреслив, що його реакція — це реакція людини, кадрового військового, який волею долі з 1991 року керував розвідувальним співтовариством нашої країни. «І боротьба з наркотиками було одним з напрямків моєї діяльності. Це зло, яке прибирає ціле покоління з життя народів. Але! Я чув про медичне застосування марихуани, але тільки після того, як ви звернули на це увагу, я подивився, що це величезний пласт допомоги онкохворим людям, яким, на жаль, сучасна наука і медицина нічим вже допомогти не може», — сказав лідер партії «Сила і Честь»

Повне інтерв’ю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.