• Сб. Чер 19th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Смешко: Прощення злочинів на війні неможливе апріорі

Лют 16, 2019

14 лютого кандидат у президенти України, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник Ігор Смешко під час бліц-опитування на телеканалі ZIK розповів про свої плани щодо жителів окупованих територій Донбасу і кримських татар у разі перемоги на президентських виборах.

– Чи підтримуєте ви ратифікацію Римського статуту для того, щоб Україна стала повноправним членом міжнародного кримінального суду?

– Безумовно, я з першого дня за це виступав і не розумію, чому наша влада цього не робить.

– Чи будете ви ініціювати закріплення в Конституції національної автономії для кримських татар?

– Так.

– Чи підтримуєте ви заборону в Україні російських фільмів і книг, блокування російських телеканалів і соцмереж?

– Поки ми у стані війни, це право війни.

– Чи є у вас план подолання наслідків війни і пошуку балансу між прощенням і покаранням, а також повернення цих людей на територію України?

– Прощення злочинів неможливе апріорі. Мирне населення, яке стало заручником, воно навіть не має прощатися, це наше мирне населення. Злочинці повинні бути покарані.

– Чи готові ви підтримати ратифікацію Стамбульської конвенції про протидію домашньому насильству?

– Безумовно.

– Чи вважаєте ви, що Україна зобов’язана виплачувати пенсію всім мешканцям окупованих територій Криму та Донбасу?

– Держава здатна диференціювати, кому виплачувати: жертвам, які залишилися там, чи тим, хто зі зброєю в руках стоїть проти нас.

– Уявіть, що ви президент. Ви в Давосі. Ви перемогли і ви повернули Україні Донбас та Крим. Зверніться до українців, до мене, як до виборця, англійською мовою. Хочу почути, як майбутній президент говорить.

– (наводимо переклад звернення) Мої дорогі друзі, я дуже радий, що вся європейська спільнота, і не лише європейська, але і євро-атлантична спільнота визнає нас як члена цього суспільства з високорозвиненою економікою, добробутом і сильною армією, яка може протистояти будь-якій агресії проти найбільшої країни в Європі – моєї рідної України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.