• Пт. Лип 1st, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Смешко: Національній безпеці та обороні загрожує втрата професіоналізму у держорганах

Лип 10, 2019

Фрагмент програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV, 9 липня 2019 року. Гість студії – Ігор СМЕШКО, голова партії “Сила і Честь”.

“– Чому так сталося, що маючи за плечима 5 років гібрідної, в тому числі, інформаційної війни ми допускаємо в Україні таки спецоперації [телеміст між телеканалами NewsOne та “Россия 1”]?

Ігор СМЕШКО:– Некомпетентність. Некомпетентність і втрата професіоналізму в органах державної влади у зв’язку із непродуманою системою політичних призначень у керівництво цих органів. В демократіях є процедура політичних призначень. Але перед тим 99% позапартійних професіоналів (яким категорично заборонено займатися політикою) в держорганах захищають від цих політичних призначенців.

У нас в РНБО створено Національний комітет по кібер- та інформаційній безпеці. Де ви бачите його роботу? Де у нас у Міністерстві оборони орган, який так само може вести спеціальні операції навіть на окупованій території, де фактично вже немає нашої присутності? Подібні інформаційні спецоперації треба переносити й на поле агресора.

Нещодавно мій приятель розказував, як в готелі в Брюсселі він увімкнув телевізор – CNN немає, є тільки європейський варіант ВВС і п’ять російських каналів на кшталт Russia Today. Вони транслюють точку зору країни-агресора і нас, Україну, представляють з позицій “громадянського конфлікту”.

Втрата професіоналізму в органах державної влади у нас давно загрожує національній безпеці і обороні”.


7 липня російський пропагандист Дмитро Кисельов заявив, що 12 липня телеканал “Россия 1” проведе телеміст “Треба поговорити” з телеканалом NewsOne. “Відверта розмова між простими людьми давно назріла”, – заявив Кисельов.

Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення, у якому заявив, що телеміст є “дешевим, але небезпечним піар-ходом перед виборами”. Через підготовку телемосту Генеральна прокуратура України відкрила кримінальну справу про спробу вчинення державної зради. РНБО доручила правоохоронцям забезпечити захист інформаційного простору України.

8 липня NewsOne повідомив про скасування телемосту через “прямі погрози фізичної розправи стосовно журналістів та їхніх близьких”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.