• Нд. Жов 9th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Смешко: Знаю, мої рейтинги занижують у рази, тому впевнений, що вийду в другий тур

Бер 29, 2019

Кандидат у Президенти України Ігор Смешко сказав, що соціологічні опитування не відображають реальної картини майбутніх президентських виборів.

Перший військовий аташе незалежної України в США та Швейцарії, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник, кандидат у Президенти України Ігор Смешко заявив в авторській програмі головного редактора видання “ГОРДОН” Олесі Бацман на телеканалі “112 Україна”, що вийде в другий тур президентських виборів.

“У мене немає жодних сумнівів, що я вийду у другий тур. Я б хотів поділитися моїми знаннями стосовно того, як в Україні працює система соціології. По-перше, треба слідкувати за коментарями кращих представників сфери політології і соціології, які вже говорили: на нинішніх виборах біля 50% людей, до яких підходили з опитуванням, відмовлялися давати відповідь. Люди не вірять соціології, тому віднімайте 50% людей від тих, хто давав відповідь. По-друге, авторитетна [глава “Демократичних ініціатив”, соціолог Ірина] Бекешкіна якось говорила: “Подивіться на контракт із соціологічною групою”. Політики замовляють опитування з позначкою, кого питати, кого не питати, у якому місці питати, а потім таке опитування видають за національний екзит-пол”, – сказав Смешко.

Він зазначив, що “потрібну” соціологію замовляють тільки ті кандидати в президенти, у яких на це є гроші. Наприклад, це представники чинної влади.

“Ми собі жодного разу не змогли дозволити замовити соціологію. Я вважаю, що якщо ми щиро хочемо змін у нашій державі, то нам потрібно взяти приклад у старої Британії. У британців є прекрасне правило, напрацьоване століттями: у першому турі виборів завжди голосуй серцем і головою, на останньому етапі – голосуй по обставинах, але потрібно голосувати за менше зло, проти ще більшого зла. У мене немає жодного сумніву, що є серйозне заниження моїх показників. Крім того, я знаю, що мої показники занижують у рази. Я абсолютно впевнений, що вийду в другий тур”, – заявив Смешко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.