Слідчі ТСК щодо корупції на митниці знайдуть порушників та повернуть гроші – Тимошенко

Верховна Рада підтримала ініціативу “Батьківщини”, і 324 депутати проголосували за створення ТСК, яка розслідуватиме зловживання на митниці та у податковій. Це дозволить негайно розпочинати аудит і почати притягати до відповідальності винних.

Про це повідомила голова партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко під час брифінгу за результатами позачергового засідання парламенту.

“Верховна Рада проголосувала за створення Тимчасової слідчої комісії, яка буде тотально перевіряти всі фінансові оборудки, розбереться з усіма доходами до бюджету, розбереться, що робилося в державних корпораціях протягом останнього року. І очолить цю комісію депутат фракції “Батьківщина” Іван Крулько. Ми нікому не дамо замовчати результати роботи тимчасової слідчої комісії. Ми зможемо показати, як насправді треба боротися з корупцією”, – наголосила лідер партії.

Злагоджена та ефективна робота ТСК, переконана Юлія Тимошенко, допоможе викрити факти корупції та незаконних оборудок, спрямувати необхідні в непростий для країни період кошти до державного бюджету та вберегти державу від боргових зобов’язань.

“Сьогодні розпочнеться реальна боротьба з корупцією, а не фейкова, як все це відбувалося раніше. Нам потрібно буде ламати весь бюрократичний опір, щоб перевірити, де корупція у державних фінансах, і поповнити бюджет тими грошима, які сьогодні потрібні країні. І тоді не знадобляться міжнародні запозичення, в тому числі й від МВФ. Ми будемо збирати всі документи, які покажуть, хто є корупціонером, хто за цим стоїть, хто незаконно бере у держави гроші, і як ці кошти повернути нашій країні”, – зауважила Юлія Тимошенко.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

One thought on “Слідчі ТСК щодо корупції на митниці знайдуть порушників та повернуть гроші – Тимошенко

  1. Не забудьте будь ласка в своїх розслідуваннях звернути увагу на найодіознішого в.о.Галицькоі митниці Держмитслужби Цабака В.Я.!-людини яка не маючи жодного відношення до митної справи спромоглась звільнити достатню кількість правильних і чесних працівників Львівської митниці….,тим самим збагатившись на кадрових питаннях ще більш одіознішних митників які були ним призначені за кошти у Сумах 10,20,30…тис.$.А також на на совісті Цабака В.Я.блокування переведення працівників,яких він не бачив у своїй структурі….,структурі (Галицької митниці)-переведення в інші державні структури…Мотивуючи тим що він не голова ліквідаційної комісії і начебто не має на ці питання впливу…Він зі своїми плебеями які виконували його злочинні,нічим не мотивовані вказівки …-зламали долі багатьох не винних людей !,долю їхній рідних та близьких !Дуже б хотілось вірити що саме таких одіозних фігурантів як Цабак В.Я.буде покарано і ув’язнено !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *