• Чт. Лип 29th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Словаччина відреагувала підвищенням зарплатні митникам на факт вимагання ними хабарів

Лют 8, 2019

Міністр фінансів Словаччини відреагував на відео українського журналіста з вимагання хабара словацьким митником підвищенням заробітної плати та відповідальності.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook закарпатський журналіст Віталій Глагола.

— Така поведінка персоналу фінансового менеджменту неприпустима і тому я (ред – Міністр фінансів Словаччини) попросив президента Фінансової адміністрації негайно вирішити цю проблему.

Прийнято новий фінансовий акт, який забезпечує вищу заробітну плату своїм працівникам і має вищий рівень відповідальності. Тому я вимагаю негайного і максимально суворого покарання винуватця, відповідального вирішення і системних заходів з боку керівництва. Фінансовий менеджмент повинен бути професійним інститутом, в якому ми не страждаємо від такої відрази, як вимагання хабарів, -— сказав міністр фінансів Словаччини Петро Кажімир після зустрічі керівницею митниці Словаччини.

Міністр фінансів Словаччини Петро Кажімир

Нагадаємо, закарпатський журналіст Віталій Глагола опублікував відео з словацько-українського кордону, де він зафіксував, як один з митників говорить про традицію дачі хабара, а саме “на каву”.

Пізніше, Словаччина офіційно відреагувала на випадок з митником, який просив “на каву”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.