Скільки «євроблях» розмитнили на Рівненщині за час дії пільгових умов

За півтора місяця з початку дії в Україні пільгових умов розмитнення автомобілів на єврономерах митниця оформила понад 1 200 транспортних засобів. Прес-служба Рівненської митниці ДФС повідомляє:

Із заявленням у графі 37 МД «HJ» (бляхи) митниця оформила 1 240 одиниць, що становить 40,9 % від кількості транспортних засобів товарної позиції 8703, оформлених із застосування пільгового режиму оподаткування.

Зауважимо, що до вказаної позиції 8703 входять транспортні засоби, передбачені, головним чином, для перевезення людей – легкові та вантажопасажирські автомобілі-фургони і гоночні авто.

До бюджету скеровано 78,2 млн грн митних платежів з цієї категорії. У середньому сума податків, сплачених за один транспортний засіб (податкове навантаження на одиницю ТЗ) складає 63,1 тис. грн.

Сума добровільної сплати  громадянами до державного бюджету  коштів за недотримання  строків та умов (вимог) митних режимів (500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (8500 грн.) склала 9,9 млн.грн.

При цьому, хотілось би застерегти потенційних власників автомобілів з іноземною реєстрацією щодо:

З кожним днем вагань здійснення митного оформлення автомобілів, що перебувають на митній території України в режимі тимчасового ввезення та транзиту, спливає строк реальної можливості використати надані законодавством пільги (застосування коефіцієнту 0,5 (строк дії 90 днів) та звільнення відповідальності за порушення строку та умов режиму).

Для прикладу (ТЗ 2011 року виготовлення з дизельним двигуном): сьогодні 37,5(пільгова ставка) х7(кількість років)=262,5 євро; Після спливу 90 днів: 75,0(пільгова ставка) х7(кількість років)=525 євро; Різниця суттєва:262,5 євро.

Термін, відведений законом щодо можливості використання пільгового режиму оподаткування, завершується 22 лютого 2019 року.

За матеріалами Рівненської митниці ДФС

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.