• Сб. Чер 19th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Рефат ЧУБАРОВ: закликаю підтримати на виборах партію “Сила і Честь”

Лип 19, 2019

Не боюся здатися банальним, тому знову заявляю про очевидне: результати виборів 21 липня 2019 року матимуть виключне важливе значення для майбутнього незалежної України, тобто і для кожного з нас.

Підсумки виборів з нетерпінням очікують і в Москві. Путін робить все, щоб проросійські політичні сили в Україні здобули реванш. Цій меті служить і московська зустріч Путіна з Медведчуком, що відбулася 18 липня.

Фаворит парламентської виборчої кампанії вже також визначився, це політична партія “Слуга народу”, послуговуючись рейтингом якої до парламенту оберуться чимало людей, абсолютно непідготовлених до законодавчої роботи.

Отже, у Верховній Раді буде особливий попит на сильних, чесних, компетентних і системних політиків. Політиків, здатних, з одного боку, дати рішучу відсіч проросійським депутатам, з іншого – з перших днів роботи нового скликання парламенту України узяти на себе відповідальність за вирішення найбільш актуальних і невідкладних для країни проблем.

При формуванні свого виборчого списку партія Ігор Смешко “Сила і Честь” керувалася головним завданням парламенту – законодавчою роботою та контролем за виконавчою владою. Саме тому у нас близько 20-ти докторів і кандидатів наук, юристів, економістів, медиків, журналістів, чимало вчених та практиків. У нашому списку також генерали, бойові офіцери, які пройшли війну останніх років…

Отже, кожного з вас запрошую, закликаю, раджу 21 липня підтримати на дострокових виборах до парламенту партію “Сила і Честь”, а також її кандидатів в одномандатних виборчих округах. У виборчому бюлетені ми розміщені за № 2

Рефат ЧУБАРОВ, Сила і Честь номер 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.