Рейтинг Смешка вищий, ніж у Тарути, Яценюка, Безсмертного і Білецького – опитування

Згідно з даними соціологічного опитування Active Group, проведеного з 18-го до 22 січня, президентський рейтинг екс-начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони, колишнього голови Служби безпеки України Ігоря Смешка становить 1,7% серед тих, хто визначився з вибором, рейтинг позафракційного народного депутата Сергія Тарути – 1%, екс-прем’єра Арсенія Яценюка – 0,9%, політика Романа Безсмертного – 0,3%, позафракційного нардепа Андрія Білецького – 0,2%. Очолюють рейтинг лідер парламентської фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко та актор Володимир Зеленський. 

Приблизно за тиждень після оголошення про висунення в президенти України рейтинг екс-начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони, колишнього голови Служби безпеки України Ігоря Смешка став вищим, ніж у позафракційного нардепа Сергія Тарути, колишнього прем’єра Арсенія Яценюка, політика Романа Безсмертного та позафракційного депутата Верховної Ради Андрія Білецького. Про це свідчать дані опитування Active Group, проведеного з 18-го до 22 січня. 

Учасникам опитування поставили запитання, за кого вони проголосували б, якби президентські вибори відбулися в найближчу неділю.

За лідера парламентської фракції “Батьківщина” Юлію Тимошенко проголосували б 20,8% респондентів із тих, хто визначився з вибором, за актора Володимира Зеленського – 20,5%. Чинний глава держави Петро Порошенко – на третьому місці з 14,4%.

За Смешка проголосували б 1,7% учасників опитування з тих, хто визначився з вибором, за Таруту – 1%, за Яценюка – 0,9%, за політика Романа Безсмертного – 0,3%, за Білецького – 0,2%.

Скріншот: activegroup.com.ua

Опитування провели методом індивідуального інтерв’ю (face-to-face) за двоступеневою репрезентативною вибіркою серед чоловіків і жінок, яким більше ніж 18 років і які проживають на території України за винятком окупованих територій Автономної Республіки Крим. Обсяг вибірки становить 5 тис. респондентів.

Вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року. Виборча кампанія стартувала 31 грудня 2018-го. До 3 лютого 2019 року можна офіційно висувати кандидатів та подавати документи для реєстрації, на яку виділяють п’ять днів. Останнім днем реєстрації стане 8 лютого.   •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.