Протеже очільника Нової митниці Нефьодова обвинувачують в криміналі

Головного бухгалтера Нової митниці Процак Наталію Ярославівну обвинувачують у службовому злочині. Розгляд справи у суді відбудеться в кінці квітня.

На розгляді Галицького районного суду міста Львова знаходиться кримінальне провадження №461/3150/18, в якому за статтею 367 Кримінального кодексу України обвинувачується у службовій недбалості, із заподіянням істотної шкоди, – Процак Наталія Ярославівна.

Наталії Процак було оголошено підозру за зловживання службовим становищем при митному оформленні транспортних засобів. Підозра оголошена за дії, яка вона вчинила перебуваючи на посаді начальника управління фінансування, бухгалтерського обліку та звітності Львівської митниці ДФС. Нині Наталія Ярославівна Процак обіймає посаду директора фінансового Департаменту Нової митниці, тобто є головним бухгалтером всієї Держмитслужби. На цю посаду Процак призначено за протекції голови митної служби Максима Нефьодова.

Копія Ухвали суду

Згідно реєстру Судова влада України кримінальну справу призначено до судового розгляду на 21 квітня 2020 року, тобто суд в кінці цього місяця вже має визначитись із справою по головному бухгалтеру Нової митниці, яка вже тягнеться два роки.

Витяг з реєстру Судова влада

Як зазначає наш інсад, даний випадок красномовно свідчить про те, якими знаннями необхідно володіти, щоб потрапити в лави працівників Нової митниці, наявність кримінальної справи розглядається як позитивний бонус при прийнятті на роботу, а от працівникам із багаторічним бездоганним досвідом роботи, місця в Новій митниці немає, їх звільняють через “одіозність”.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.