• Нд. Сер 7th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Президент підписав указ про запобіганню перешкод для бізнесу на митниці

Лип 9, 2019

Указ направлений на мінімізацію впливу силових органів

Президент України Володимир Зеленський підписав указ для запобігання створенню перешкод для бізнесу на митниці. Про це заявив заступник керівника офісу президента України Олексій Гончарук під час брифінгу.

Як зазначив Гончарук, суть указу зводиться до вирішення тактичних речей.

“По-перше, це вирішення проблеми так званих “листів щастя”. Це означає, що силові органи мали практику, коли надсилали спеціальний лист на митницю для того, щоб створити перешкоди бізнесу. Це сотні випадків на місяць”, – повідомив він.

Гончарук заявив, що увагу правоохоронних органів звернули на те, що це робити більше не можна. “Якщо практика буде продовжуватись, ми вживатимемо дій для її припинення”, – розповів Гончарук.

Як повідомлялось, 6 липня, президент України Володимир Зеленський вимагав від керівників Волинської, Закарпатської, Чернівецької та Львівської митниць написати заяви протягом двох днів під загрозою звільнення.

Зазначимо, на початку березня уряд схвалив запуск поділу Державної фіскальної служби на Державну митну службу і Державну податкову служу. Нагадаємо, 5 липня, Кабінет міністрів призначив Максима Нефьодова главою Державної митної служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.