• Чт. Тра 19th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Представник партії “Сила і Честь” генерал Володимир Тимошенко, ключова фігура в ліквідації міжнародного наркокартеля. В Україні відбудеться документальна прем’єра цієї операції

Чер 30, 2019

В Україні покажуть документальний фільм про успішну операцію вітчизняних спецслужб

Передпрем’єрний показ документального фільму “Гідра” відбудеться 2 липня о 12:30 в київському кінотеатрі “Жовтень“.

Кінострічка розповість про одну з найуспішніших у світі операцій з ліквідації транснаціонального наркокартелю, до якої було залучено 11 спецслужб – США, країн Євросоюзу, України та інших держав Східної Європи.

Режисером фільму виступив Рам Девінені. Кінострічка вже вийшла в прокат в США, а українські глядачі зможуть її побачити восени.

Учасники презентації розкажуть про діяльність трансєвропейського наркокартелю, спільну роботу українських і іноземних спецслужб з ліквідації міжнародного наркотрафіку і неоднозначну участь російських силовиків в організації глобальних поставок наркотичних речовин у країни Європи.

Представник партії “Сила і честь”, яку очолює Ігор Смешко, колишній перший заступник голови Служби безпеки України, генерал-лейтенант Володимир Тимошенко був однією з ключових фігур, які планували і здійснювали операцію.

3 коментар до “Представник партії “Сила і Честь” генерал Володимир Тимошенко, ключова фігура в ліквідації міжнародного наркокартеля. В Україні відбудеться документальна прем’єра цієї операції”
  1. Честь Вам Слава пане генерале Володимире! Най вчаться юні і завзяті бути справді молодими персоналізоване ми у світовому просторі. Професійну справу для України потрібно робити саме так – найкраще… а визнання само наздожене

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.