• Ср. Вер 22nd, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Правоохоронний Департамент Нової Митниці може очолити Львівський поліціянт з душком, – Роман Мудь

Жов 24, 2019

Поки Максим Нефедов міркує про глибоку реформу митниці, в якій працюватимуть виключно порядні і непідкупні професіонали, в нову структуру намагаються пролізти одіозні особистості, які відомі як організатори і прабатьки корупційних схем.

Так, буквально днями в митному середовищі пройшов слух, що на посаду головного борця з контрабандою в #НоваМитниця буде призначено Романа Мудь.

Інтернет весь рясніє статтями про цього сумновідомого «професіонала», який ще за часів Легітимного організував масштабну контрабанду сигарет через західний кордон до Європи.

Мудь Роман Васильович – це виходець з Львівщини, колишній правоохоронець, який завдяки своєму службовому становищу, покровительства з боку високих владних чинів, а також місцевого криміналітету, діючи за принципом «не можеш побороти злочинність – очоль її», домігся значних успіхів у цьому напрямі.

Ще в 2010-2012 роках наш Герой, зібравши команду «однодумців» зі своїх колег і діючи без зайвих сентиментів, різними способами (корупційним шляхом або шантажем) залучив до співпраці працівників Львівської митниці, які забезпечували йому стабільне безперешкодне переміщення через кордон цілих низок бусів, завантажених цигарками.

Розвиваючи свій «бізнес» Мудь Р. попутно усував конкурентів, фабрикуя проти них кримінальні справи і використовуючи всі доступні методи оперативно-розшукової діяльності, не гребуючи відвертими «підставами» і провокаціями.

Надалі Мудь опосередковано отримав частковий контроль над Львівською тютюновою фабрикою, на базі якої організував виробництво неврахованих сигарет, які тепер вже фурами перевозилися через кордон.

Незважаючи на зароблені мільйони доларів, які дозволять прожити в повному достатку Р. Мудю, його найближчому оточенню, а також їх далеким нащадкам, даний персонаж одержимий жагою влади і нескінченної жадібністю намагається очолити ключовий напрямок в митниці, від результатів роботи якого буде прямо залежати ефективність роботи новоствореної митниці, репутація нової влади як серед громадян країни, так і на міжнародній арені.

Оцінюючи критичну ситуацію в країні, пов’язану з фактично неконтрольованим державою нелегальним вивезенням з України в Європу колосальних обсягів тютюнової продукції, Максим Нефедов за підтримки Уряду активно просуває ідею криміналізації контрабанди підакцизних товарів. Тому факт призначення на пост головного борця з контрабандою людини, який фактично є одним з батьків-засновників схем тютюнової контрабанди, викликає логічне запитання: «Якої мети ви хочете досягти цим призначенням?» Невже ви вірите, що призначивши вовка охороняти овець від інших вовків, він буде сумлінно виконувати обов’язки? Вовк завжди залишиться вовком, а саме в цьому випадку шакалом.

Далі буде…

По темі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.