Посадовці Північної митниці виявили факт незаконного ввезення ексклюзивного авто MERCEDES-BENZ

Посадовці Північної митниці Держмитслужби зафіксували факт незаконного ввезення в Україну ексклюзивного автомобіля марки MERCEDES-BENZ, модель 300 CE-24, який було випущено автомобільним ательє «AMG», Німеччина, у лімітованій серії автомобілів.

Під виглядом старої іномарки на “євробляхах” в Україну намагались ввезти колекційний автомобіль 1990 року виготовлення, яких у світі налічується всього 25 одиниць. Вартість такого автомобіля відповідно до даних інтернет-ресурсів може сягати 60-70 тис. доларів США.

Згідно з товаросупровідними документами, поданими до митного контролю, авто було придбане у фірми, зареєстрованої у Великій Британії. Однак, з метою перевірки законності його переміщення через державний кордон України було направлено лист до митних органів Республіки Білорусь. Відповідно до отриманої від білоруських колег відповіді договір на придбання автомобіля було укладено з громадянином Литовської Республіки. Крім того, вартість автомобіля теж відрізнялась.

Таким чином, зафіксовано факт вчинення дій, спрямованих на переміщення через митний кордон України автомобіля MERCEDES-BENZ з приховуванням від митного контролю шляхом подання неправдивих відомостей щодо відправника зазначеного транспортного засобу, а також неправдивих відомостей, які необхідні для визначення митної вартості.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Відповідальність за даною статтею передбачає покарання у вигляді 100% штрафу від вартості автомобіля та його конфіскацію.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *