Партію контрабандного бурштину, вагою близько 500 кілограм, затримали на кордоні з Польщею. Про це журналіст Євгеній Плінський повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Журналіст переконує, що контрабанду пропустили за вказівкою в.о. керівника митниці.

«Пропустили за негласним розпорядженням начальника Волинської митниці Євгенія Шелігацького, який, розуміючи що після поділу ДФС злетить зі свого прибуткового місця, хапається за будь-які корупційні теми», – пише Плінський та додає, що інцидент трапився на пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ».

Нагадаємо, нинішній очільник митниці Євгеній Шелігацький в 2016 році отримав догану через пропуск через кордон рекордної партії бурштину. В 2018 році він очолив Волинську митницю ДФС.

Натомість в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини головний державний інспектор з питань доступу інформації Волинської митниці ДФС Валентина Черниш зазначила, що на Ягодині вищезгаданого інциденту не фіксували, проте сьогодні велику партію контрабандного бурштину затримали на іншому волинському пункті пропуску – «Устилуг – Зосін».

З її слів, пункт пропуску має особливість – там зона митного контролю на виїзд з України знаходиться з польської сторони, в Зосіні. Відтак, ймовірно, вилучення відбувається саме там.

«Детальнішу інформацію про обсяг партії та вартість вилученого товару буде повідомлено згодом, після складення протоколу», – зазначила Валентина Черниш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *