• Пн. Жов 10th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Польські митники-кінологи приїхали за досвідом у Хмельницький (ФОТО)

Січ 31, 2019

Іноземці назвали Хмельницький кінологічною столицею України

Про це інформують в прес-службі ДФС області, передає Bloginside.

Підтвердженням багатовекторної інноваційної фахової діяльності на Хмельниччині Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, на базі якого працює один з дев’яти Регіональних кінологічних навчальних центрів Всесвітньої митної організації, слугують позитивні відгуки делегації Національної адміністрації доходів Республіки Польща.

“Візит до України – це новий досвід підготовки собак митно-податкової служби КАС,” – кажуть польські колеги, які проходили тут спеціальні двотижневі курси, вражені сучасним рівнем підготовки і вкотре підтвердили думку про те, що Хмельницький став головним кінологічним центром України.

Фундаментальною метою візиту слугували обмін досвідом та проходження спеціального навчання кінологічних команд з пошуку тютюнових виробів та наркотичних засобів.

“Безумовно участь у теоретичних та практичних заняттях та в обміні досвідом збагатила наші попередні знання та навички в галузі тренування та використання кінологічних команд. Додатковою перевагою навчання було поєднання професіоналізму, виняткової доброти працівників навчального центру та майже домашньої атмосфери,” – зазначає Національний координатор по роботі зі службовими собаками – офіцер Мазовецького митно-податкового управління, Регіональне бюро адміністрування доходів у м. Варшава Ельвіра Адамчик-Шимкович. 
Польську митницю та казначейську групу представляли, також: Гжегож Меланюк з собакою Нутка, що навчалася виявляти інтоксиканти з Мазовецького митного та податкового відомства у Варшаві, та Матеуш Кельб з собакою Джіном, що навчався для виявлення тютюнових виробів у Люблінській податковій службі.

“Підготовка здійснювалася відповідно до європейських, сучасних методик дресирування службових собак з використанням клікера (спеціального пристрою, який видає клацання або клік). Під час здачі підсумкового контролю усі кінологічні команди показали високий рівень знань, умінь та навичок. Маємо надію, що подібні візити сприятимуть розвитку міжнародного співробітництва та підвищенню ефективності використання службових собак під час митного контролю,” – каже головний державний інспектор-кінолог відділу кінологічного та ветеринарного забезпечення Сергій Гайдук.

Учасники зустрічі також висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю КСА з Державною фіскальною службою України у сфері підготовки службових собак та представлення делегації українських методів роботи в Навчальному центрі службових собак у Каміоні.

Нагадаємо, у 2017 році Хмельницький підтвердив статус міжнародного центру кінологічної підготовки ДФС.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.