• Пн. Жов 10th, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Патріотичні організації підтримали кандидата в президенти Ігоря СМЕШКА (документ)

Лют 6, 2019

Націонал-консервативний рух “Булава” та Громадська організація “Демократичні ініціативи молоді” підтримали кандидата в президенти України Ігоря СМЕШКА.

“Усвідомлюючи історичність військово-політичного моменту в долі держави Україна та керуючись винятково почуттям щонайбільшого блага для українського народу, Націонал-консервативний рух “Булава” заявляє, що на виборах Президента України 2019 року підтримуватиме консерватора-державника і патріота, фахівця-військовика і людину високих морально-етичних якостей СМЕШКА Ігоря Петровича”.

“Україна переживає переломний момент у своєму житті, адже від майбутніх президентських і парламентських виборів залежатиме майбутнє українського народу, чи зможемо ми здолати корупцію, провести ефективне реформування більшості сфер суспільного життя і підняти українську економіку на належний рівень, збільшуючи матеріальний і духовний добробут населення, чи остаточно опустимося на рівень країн третього світу і будемо лише сировинним придатком більш розвинутих країн.

Наше зростання буде можливим лише тоді, коли до влади прийде чесний, відповідальний, професійний лідер, який буде справжнім державником і патріотом. Відтак від імені членів нашої організації ми заявляємо, що на виборах Президента України 2019 року підтримаємо людину із загостреним почуттям справедливості, державника і патріота, фахівця-військовика і людину високих морально-етичних якостей СМЕШКА Ігоря Петровича”, – йдеться в повідомленні організації патріотичного спрямування.

Один коментар до “Патріотичні організації підтримали кандидата в президенти Ігоря СМЕШКА (документ)”
  1. Тільки ця людина .яка пройшла шлях управляти і керувати державою може навести порядок в краіні .Відстоювати Украіну і іі кордони Нестане на коліна перед Путіном Знае що відповісти на Міжнародному рівні І Внутрішньому нашим олігархам і корупціонерам Якщо необхідно зберехти УКРАІНУ і народ ГОЛОСУЕМ ЗА СМЕШКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.