• Пт. Лип 1st, 2022

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Острівна держава в Карибському морі надала українцям безвіз

Лют 19, 2020

Український Уряд у середу, 19 лютого, затвердив угоду з Гренадою щодо взаємного скасування віз.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив прем’єр-міністр України.

За його словами, тепер громадяни двох держав зможуть подорожувати цими країнами без віз терміном до 90 днів протягом 180 днів.

Країна пляжів і водоспадів

Колишня британська колонія Гренада – це невелика острівна держава на південному сході Карибського моря. Її населення становить близько 108 тисяч осіб.

Туризм – це головна економічна сила Гренади. Звичайний пляжний і водно-спортивний туризм переважно зосереджений в південно-західному регіоні навколо Сент-Джорджеса, аеропорту та прибережної смуги.

Екотуризм набуває дедалі більшого значення. Більшість невеликих екологічно чистих пансіонів розташовані в парафіях Сент-Девід і Сент-Джон.

Гренада має безліч ідилічних пляжів на своїй берегової лінії, зокрема пляж Гранд-Анс довжиною 3 км у Сент-Джорджесу, що часто з’являється у списку десяти кращих пляжів у світі. 

Крім цих чудових пляжів, улюбленими пам’ятками Гренади є водоспади. Найближчим до Сент-Джорджесу є водоспад Аннандейл, але водоспади Маунт-Кармел, Конкорд, Сім Сестер і Тафтон-Голл також знаходяться в межах легкої досяжності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.