• Пт. Вер 24th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Олеся Бацман: “на виборах я буду голосувати за Ігоря Смешка, я знаю точно, він іде туди боротися і перемагати” (Відео)

Лют 3, 2019

Серед претендентів на пост президента України одні йдуть на вибори з реальним наміром перемагати, інші розраховують здобути впізнаваність, яку використають восени в парламентських перегонах, а треті – технічні кандидати, вважає головний редактор видання “ГОРДОН” Олеся Бацман.

Усі кандидати в президенти України поділяються на три категорії. Перша – ті, хто реально хоче перемогти, заявила Бацман в ефірі програми “Ваша Свобода” на YouTube-каналі  “Радіо Свобода”.

До цієї категорії вона зарахувала голову “Батьківщини” Юлію Тимошенко, чинного президента Петра Порошенка, лідера партії “Громадянська позиція”, екс-міністра оборони Анатолія Гриценка, актора й бізнесмена Володимира Зеленського, а також екс-начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони, колишнього голову СБУ Ігоря Смешка.

“Ми вже бачимо, що буде дуже велика кількість кандидатів, мабуть, і 50. Усіх цих кандидатів я б поділила на категорії – чого вони туди йдуть? Є категорія кандидатів – перша – це ті, хто реально йде перемагати, і їх не так багато. Вистачить пальців однієї руки: Тимошенко, Порошенко, Гриценко, Зеленський. І я назву кандидата, за якого я буду як громадянка голосувати, і який, я знаю точно, іде туди боротися і перемагати, – це Ігор Смешко”, – заявила Бацман.

До другої категорії вона зарахувала політиків, які націлені насправді не на березневі президентські вибори, а на жовтневі парламентські.

“Друга категорія – люди, які йдуть туди, бо дуже скоро парламентські вибори і їм просто потрібно підняти впізнаваність, узяти якісь відсотки для того, щоб вони трансформувалися в парламентські перегони, і зайти до Ради”, – пояснила журналістка.

У третій категорії – серед технічних кандидатів – головред “ГОРДОН” виділила кілька підгруп за їхнім завданням під час кампанії.

“Якщо ти серйозно борешся, то маєш двох-трьох кандидатів зареєструвати просто для того, щоб потім користуватися їхніми спостерігачами у виборчих комісіях, членами комісій, головами і секретарями. Для того, щоб було просто більше людей і ти міг відстояти, захистити свій результат. Друга група – кандидати, які будуть тезками лідерів перегонів. Для того, щоб люди просто помилялися, таким чином можна і відсоток, і півтора відтягнути, а деколи це буде вирішальним. Є ще кандидати, їх я теж відношу до технічних, – це категорія людей, які хочуть перевести свої кримінальні розслідування (які в них є або вони знають, що вони за крок від цих переслідувань) у політичну площину. І таким чином сказати: “Дивіться, та це ж політичне переслідування, це все політичні інсинуації, я кандидат у президенти, тому не вірте, люди добрі!” – пояснила Бацман.

Вона підкреслила, що кількість кандидатів, які реально розраховують на перемогу, відрізняє президентські вибори в Україні від російських, де завжди перемагає президент Володимир Путін.

“У Росії результат на виборах завжди прогнозований, із 2000 року і далі ти на 100% знаєш, що або Путін буде, або Путін. А в Україні реально зберігається інтрига, і це наше велике досягнення, тому що ні ми, ні хтось за кордоном не може сьогодні сказати, хто буде президентом. Якщо хтось вам скаже, що знає на 200%, хто стане президентом, – не вірте, це не так. Реально ми не можемо цього знати. Така кількість кандидатів, які реально хочуть перемогти, теж буде грати на руку шансу на чесні вибори. Що я маю на увазі? Не тому що всі захочуть грати чесно, ні. А тому що ці люди будуть дуже-дуже контролювати одне одного. Саме через те, що вони будуть контролювати, і кричати, і хапати за руку: “Дивіться, що вони роблять! Вони порушують!”, махінації не пройдуть. Саме тому у нас є шанс на те, що ми будемо мати результат, близький до дійсності”, – підсумувала головред.

Нагадаємо, Ігор Смешко офіційно зареєстрований кандидатом в Президенти України. Його зареєстровано 25-м номером. Аналонічний порядковий номер ймовірно буде і у бюлетнях для голосування – зазначив кандидат у Президенти країни у своєму Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.