Нові правила провезення ручної поклажі МАУ: що забороняється взяти безкоштовно на борт з 15 січня

З 15 січня товари Duty Free, книжки та інші особисті речі не можна буде пронести безкоштовно на борт як додаткову ручну поклажу. 

З 15 січня 2019 року почали діяти нові норми провезення ручної поклажі на всіх рейсах авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ).

Про те, що МАУ змінює правила перевезення ручної поклажі в салонах своїх літаків, стало відомо ще 31 жовтня 2018 року. Тому нові норми провезення ручної поклажі діятимуть тільки для пасажирів, які придбали квитки після 1 листопада 2018 року, і залежатимуть від базового тарифу та/або класу обслуговування, згідно з яким було придбано квиток:

– Пасажири, які придбали квитки, у вартість яких не входить перевезення зареєстрованого багажу, зможуть взяти з собою на борт літака 1 місце ручної поклажі вагою до 7 кг і розмірами не більше ніж 55х40х20 см, а також верхній одяг і парасольку.

– Пасажири, які придбали квитки, у вартість яких входить перевезення зареєстрованого багажу і пасажири преміум-економ класу обслуговування на далекомагістральних рейсах, зможуть взяти з собою на борт літака 2 місця ручної поклажі: 1 місце вагою до 7 кг і розмірами не більше 55х40х20 см і 1 місце вагою до 5 кг і розмірами не більше ніж 40х30х10 см, а також верхній одяг і парасольку.

– Пасажири бізнес класу середньомагістральних рейсів матимуть можливість перевозити 2 місця ручної поклажі: 1 місце вагою до 12 кг і розмірами не більше ніж 55х40х20 см і 1 місце вагою до 5 кг і розмірами не більше ніж 40x30x10 см, а також верхній одяг і парасольку.

– Пасажири бізнес класу далекомагістральних рейсів матимуть можливість перевозити 3 місця ручної поклажі: 2 місця загальною вагою до 15 кг і розмірами не більше ніж 55х40х20 см кожна і 1 місце вагою до 5 кг і розмірами не більше ніж 40x30x10 см, а також верхній одяг і парасольку.

При цьому будь-які додаткові особисті речі, наприклад, такі як пакети Duty Free, ноутбук, преса для читання, фотоапарат, бінокль, портплед та інші, повинні бути упаковані в місце ручної поклажі. Всі особисті речі пасажира, які не упаковані в ручну поклажу, будуть вважатися окремим місцем ручної поклажі або багажу, у разі перевищення допустимої норми провезення ручної поклажі, і будуть прийняті до перевезення тільки після сплати встановленого за їх перевезення тарифу.

Водночас окремим місцем ручної поклажі не буде вважатися устаткування, потрібне особам з обмеженими фізичними можливостями під час перельоту. Такі пасажири додатково до встановленої норми провезення ручної поклажі зможуть безкоштовно перевозити 1 тростину, або 1 пару милиць, або 1 ходунки, або інше допоміжне обладнання, необхідне під час польоту.

Крім того, починаючи з 15 січня кожен пасажир МАУ, незалежно від класу обслуговування та тарифу, за яким він отримав свій квиток, отримає можливість взяти з собою ще одну додаткову одиницю ручної поклажі вагою до 5 кг і розмірами не більше ніж 40x30x10 см, щоб вона могла вмістити під сидінням крісла, що стоїть попереду, попередньо сплативши за її провезення збір у розмірі 15 євро. Здійснити оплату за перевезення додаткового місця ручної поклажі можна буде в аеропорту відправлення. При цьому в авіакомпанії підкреслюють, що кожен пасажир може придбати тільки одне додаткове місце вагою до 5 кг і розмірами до 40х30х10 см.

Детальніше з новими правилами перевезення ручної поклажі можна ознайомитися на офіційному сайті МАУ.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.