• Сб. Лис 27th, 2021

Незалежна Служба Новин

Оперативно про головне

Необхідно дослідити корупцію у ДПС та митній службі не тільки за рік, але і з моменту отримання Україною незалежності,- Тимошенко

Тра 1, 2020

Лідери парламентської фракції “Батьківщина” та депутатської групи “За майбутнє” прокоментували розширення парламентом часових рамок розслідування мегакорупції Тимчасовою слідчою комісією. Вони пояснили, навіщо це робиться.

“Батьківщина” підтримує розширення і термінів роботи ТСК, і її складу. Про це у четвер, 30 квітня, заявила лідерка парламентської фракції Юлія Тимошенко.

“Перша ТСК буде активно працювати, щоб дослідити корупцію у ДПС та митній службі не тільки за півроку-рік. Взагалі треба проаналізувати з моменту отримання Україною незалежності. Все має бути перевірено, інвентаризовано, а винні притягнуті до кримінальної відповідальності”, – заявила вона.

Дивіться відео з шостої хвилини:

Тарас Батенко, керівник депутатської групи “За майбутнє”, який є секретарем даної ТСК, додав: “Ухвалення нового закону про ТСК розширило можливості таких комісій. І це додало хвилювань в різних органах влади. Одним з цих хвилювань є те, що зараз монобільшість збирається розширити часові рамки розслідування на весь 2019 рік – і до сьогоднішнього часу”.

У наступні після спільної заяви Тимошенко і Батенка години Верховна Рада проголосувала за розширення проміжків часу, який досліджуватиме ТСК. Відтак розслідування стосуватиметься періоду, починаючи з 1 січня 2019 року. Раніше ТСК надали повноваження розслідувати корупційні дії, які відбувалися з 1 вересня 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.